Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miert ilyen keson alszok el...

Miert ilyen keson alszok el mindennap?

Figyelt kérdés
Hajnali 1-2 kozott alszom el de van kesobb. Miert van ez? Akarhogy probalom az alvast egyszeruen csak forgolodok es nem jon az alom! Igaz reggel 9-ig neha tovabb is alszom de ha felkelek koran (volt mar hogy beallitottam a telefonom es felkeltem 7-kor, illetve van hogy a kislanyom is koran felkolt) de ugyanugy nem alszom el csak 1 ora utan. Napkozben sosem alszom.. mikor terhes voltam akkor allt ra erre a szervezetem es azota (mar 1 eve) ez megy. Ja es az kimaradt hogy a kislanyom is ezt jatsza hetek ota hogy hajnalban alszik el (pl. Most is meg fent van) ugy hogy lehet ha tudnek se aludhatnek el idoben. Mit tegyek? Utalom ezt!

2018. jan. 4. 00:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Én sem tudok előbb elaludni, ezvan igy szokta meg a szervezetem
2018. jan. 4. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egyrészt így is megvan a napi 8 óra alvás, ami elegendő a szervezetednek. Másrészt, az összes kütyü, tv, stb, amit ágyba viszel, csak késlelteti az elalvást, mert folyamatosan ingerel.

Feküdjetek le hamarabb, legyen egy rendszer, esti készülődés, fürdés, mese a gyereknek, lefekvés, bárányszámolás. Délután már csak nyugis dolgokat csináljátok, nem kell estére felpörgető játék vagy program.

Korán sötétedik, könnyen át lehet most állítani magatokat.

Lehet kicsit korábban kelni, esetleg valami extra program napközben, pl kirándulás, vagy valami sport, hogy jobban elfáradjatok. Ha következetesen betartod a lefekvési időt, pár nehezen elalvós nap után beáll az új rendszer.

Nem baj, ha nem alszol még este, már az is jót tesz, ha sötétben, csendben pihensz.

2018. jan. 4. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!