Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha munka után alszok egy...

Ha munka után alszok egy kicsit, akkor este miért nem tudok?

Figyelt kérdés
Érzem akkor is, hogy álmos vagyok, de mégis órákat forgolódok :/
2017. júl. 16. 18:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezzel én is így vagyok, hogy ha délután alszok valamennyit, akkor utána éjjel kettő-három, mire el tudok aludni. De van, hogy még később se megy és akkor altatót veszek be, de attól meg másnap olyan vagyok, mint a mosott sz*r. Ezt középiskolában csináltam hosszú távon, mert annyira lefárasztott a suli, hogy mikor hazajöttem, muszáj volt ledőlnöm, és be is aludtam, stb. Örökké fáradt voltam, meg leromlott az eredményem. Valószínűleg délután kipihened magad, és nem leszel elég fáradt ahhoz, hogy el tudj este normálisan aludni. Szerintem ne aludj délután, hanem inkább kapcsolódj ki máshogy, pl. nézzél filmet vagy olvass valamit.
2017. júl. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Üdv a klubban!

Az oka számomra ismeretlen.

2017. júl. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!