Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tehetnék? Idegileg nem...

Mit tehetnék? Idegileg nem bírom tovább

Figyelt kérdés
Arról van szó,hogy,az anyám napi szinten kikészít.Értsétek úgy,hogy mindennap ordibál velem,üt.Apám szint úgy,bár ő nem üt,csak fenyeget vele.A múltkor,mert nem tudtam megtanulni egy verset,hiába magoltam nem ment..Azt mondták,leszégyenítem őket.Ezt részletezni nem szeretném,de kezdem úgy érezni,már csak muszájból tartanak.Már azt is mondták,leadnak ilyen gyermekotthonba vagy nem tudom mibe..Anyám sokszor ezt mondja.Nem vagyok túl jó tanuló,de a lehető legtöbbet megteszem,és sajnálom,hogy nem tudok normálisan tanulni valamiért..Napi szinten sírok,stresszelek.Utána,meg mintha mi sem történt volna,anyám ott ölelget,persze nyílvánvaló miért,vagy csak én látom mindennek a rossz oldalát..Akkor.Az osztálytársaim utálnak,mármint,a fiúk mindig piszkálnak,szégyenítenek le,a lányok nem.És már iskolába félek menni,mert félek,mit fognak mondani..Próbálok velük kedves lenni,hozzájuk igazodni,de hát ha nem megy,minek erőltessem..Tehát,nem csak otthon vannak bajok,hanem iskolában is.És,még azt el sem mondtam,hogy leszbikus vagyok.Kérlek,ne ítéljetek el,nem tehetek róla.Semmilyen titkom nem mondom el soha,vagy egyáltalán valami személyesről,sőt nem is beszélek normálisan a szüleimmel..Arra gondoltam,egyszer ha végképp elegem lesz,és megint a gyermekotthont mondják,mondom nekik hogy jól van,elmegyek mamámék,és hozzájuk vágom hogy leszbikus vagyok,ők homofóbok amúgy.

2018. jan. 5. 23:11
 1/6 A kérdező kommentje:
Kihagytam,hogy,mindent a fejemhez vág,az egész életemet,és lehord mindennek,szerintem nem kell részletezni..
2018. jan. 5. 23:13
 2/6 A kérdező kommentje:
+ amikor még kicsit kisebb voltam,és tudta,hogy megijedek mert eléggé ijedős voltam akkoriban,hogy szándékosan ilyesztgetett mindenféle marhasággal,pl valami oknál fogva féltem a késtől és direkt mondta hogy menjek oda,én meg egyszer emlékszem elfutottam,ki a kertünkbe.
2018. jan. 5. 23:15
 3/6 A kérdező kommentje:

Bocsi,sok mindent kihagyok :"D Nézzétek el!


Egésznap telefonozik,még ha van ideje a munkahelyén is,és még ő mondja,hogy nem foglalkozik vele senki,meg direkt sajnáltassa magát,amire nem tudok mit mondani,hameg próbálok vele beszélni miközben telefonozik,leordítja a fejem,hogy hagyjam békén..

2018. jan. 5. 23:16
 4/6 anonim ***** válasza:
Keresd meg az iskolapszichológust és meséld el neki.
2018. jan. 6. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is az iskola pszichológust tudnám neked ajánlani VAGY beszélj tanáraiddal esetleg azokkal a családtagokkal, akikkel jól kijössz.

Ami anyukádat illeti, nincs joga, hogy megüssön. Nem tehetsz róla, hogy nem tudsz megtanulni egy verset. (Sokan vannak így)

Ha elkerülsz középsuliba, akkor mindenképpen kollégium. (Ha addig nem változik a helyzet)

Azzal, hogy az osztálytársaid egy része nem fogadnak el, ezt sajnos neked is el kell fogadnod. Hidd el, középsuliban más lesz. Tapasztalatból mondom. Engemet sem fogadtak el a fiúk. Itten majdnem mindenkivel jól kijövök.

Tehát a dolgokat összegezve, mindenképpen beszélned kell valakivel. Vagy a pszichológussal vagy azokkal a családtagokkal akikkel jól kijössz. Esetleg tanárokkal, akikkel jóban vagy.

Hidd el, neked lesz könnyebb.

2018. jan. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2018. jan. 6. 11:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!