Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Valaki segítsen. A legjobb...

Valaki segítsen. A legjobb barátnőm kikészít idegileg. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
szóval az van, hogy nagyon gyerekesen viselkedik és ha hozzá merek szólni más emberhez vagy beszélgetek mással az ő jelenlétében akkor megharagszik.. tehát nem lehetnek rajta kívül barátaim, nem beszélhetek mással.. ha valamit nem úgy csinálunk ahogy ő akarja, vagy valamit megparancsol és nem teszem meg, azért is haragszik.. volt a barátom és még rá is féltékeny volt.. ha beszélgettem vele vagy valami már akkor is kitört hogy én akkor legyek a pasimmal és vele ne is foglalkozzak.. komolyan mondom akármit csinálok minden baj.. teljesen kisajátít magának..
2013. nov. 19. 15:22
 1/7 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem ő nem a legjobb barátnőd, én megszakítanám vele a kapcsolatot.
2013. nov. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom tizenévesek vagytok... aranyos. :)
2013. nov. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
igen, tizenévesek vagyunk:) szerintem egyáltalán nem aranyos..
2013. nov. 19. 15:40
 4/7 anonim ***** válasza:
Hanyagold őt, nem barátnő, hanem egy zsarnok, barátkozz azokkal, akik eddig nem a "legjobb barátnőid" voltak.
2013. nov. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:) elgondolkozom rajta..
2013. nov. 19. 20:39
 6/7 anonim ***** válasza:
Semmiképp ne engedj a barátnődnek! Most még talán meg tud változni, de ha engeded, hogy így viselkedjen veled akkor ez csak rosszabb lesz. Elvégre nem vele fogsz összeházasodni, mit gondol a barátnőd mégis.. :) Valószínűleg otthon látott valami hasonló viselkedést, buta ember aki ilyet csinál a barátjával, nem a csicskája vagy, neked is van életed. Ez a lány nem tudja milyen egy normális barátnő, szerintem ha amúgy is idegesít, akkor add a tudtára, hogy egy barátnőnek nem így kellene viselkednie, nem a szerelmed, jézusom. Féltékeny a barátodra.. gáz ez a lány...
2013. nov. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nalunk is hasonlo volt a helyzet 9.be :) legjobbb baratnok lettunk es mindig eggyutt logtunk mi voltunk a megtestesitoi a legjobb baratsagnak a suliba es o is ezt csinalta es engem is zavart de mivel legjobb baratnom es regen nem volt ilyen ki akartam deriteni hogy mi a baja mi tortent vele hogy ezt csinalja es olyanokra jottem ra amit senki masnak nem mondott el es igazabol szeretet hianyos volt azert csinalta mert szerette volna ha valaki foglalkozik vele habar ezt eleg erdekesen fejezte ki... De azot meg erosebb a baratsagiunk mar olyan mintha a hugom lenne senkivel es semmire nem cserelnem ela a barsagunkat :) most vegzosok vagyunk a gimibe :) ez a lagjobb baratok vagyis mar inkkabb testverek fokozat mert o a vilag legjobb baratja lett miutan ezeket megbeszeltuk el akarta nekem mondani csak nem tudta hogyan..... 17/lanym
2014. szept. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!