Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Birtokomban van egy elhunyt...

Birtokomban van egy elhunyt sztár néhány szál haja, hogyan tudnám értékesíteni?

Figyelt kérdés

Nagymamám a fenn említett sztár koncertjén részt vett 1970 ben, aki bement a nézőtérre a rajongókhoz, és megölelte őt, és hozzájutott 2 szál hajához, ami a fehér felsőjén volt.

Youtube videóval bizonyítani tudom, hogy ott volt a nagyim.

Ő pedig őrizgette,mint rajongó. Nemrég megtalálta a dolgai között egy nejlontasakban a sztár aláírásával és nekem adta, hátha tudok vele valamit kezdeni.

Kérdésem,hol tudnám eladni,illetve van valamilyen módszer, hogybe tudjam vizsgáltatni a valódiságát?

Nyilván hiszek neki, de gondolom bizonyítanom kell valahogy, hogy ez onnan származik.


2018. jan. 7. 19:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy gyujto lehet fizetne erte. Milyen sztar?
2018. jan. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nagyon híres volt régen.

Nem véletlenül nem írtam ki a nevét.

A kérdésem hogy hol lehet ilyen jellegű dolgokat bevizsgáltatni, vagy mivel tudnám bizonyítani illetve, hogy mivel külföldi sztárról van szó esetleg Ebayon érdemes lenne e aukcióra bocsájtani ?

2018. jan. 7. 19:52
 3/3 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy ezt bizonyítani kellene. Egy több ezer fős tömegben bárkiről kerülhetett hajszál a nagyid ruhájára, szóval ez elég nehéz lesz.
2018. jan. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!