Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szeretném elhunyt anyukámat...

Szeretném elhunyt anyukámat megidézni, és néhány kérdésemre választ kapni. Vannak javaslatok arra hogy hogyan csináljam, vagy esetleg ellenjavaslatok, hogy mégcsak megse próbáljam?

Figyelt kérdés
2011. jún. 9. 10:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
nem szabad a holtakat háborgatni..én próbálkoztam vele és itt ragadt velem a nagypapám..szal inkább ne tedd
2011. jún. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Smartguy86 ***** válasza:
47%

Ha tényleg megjelenne neked, az nem az ö szelleme lenne, hanem a te agyadra ment volna valami...


Miféle válasz kell? Kérdezd meg a többi rokonodat, vagy kutass a családi történetben, fotókban. Miért gondolod, hogy ez egyáltalán működne és hogy jó ötlet?

2011. jún. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Kedves 10:56,

köszi remek tippek lennének,ha lenne akármilyen valamire is használható rokonom.Vannak ugyan de az egyik ezt mondja,a másik amazt mondja.Igazából 2 ember van még a családban akiktől bármit kérdezhetnék,az egyik gyűlölte anyámat,a másiknak meg ugyan mindegy volt hogy mi volt az anyámmal.

Képek sajnos nincsenek,ezért folyamodnék egy ilyen "f*szsághoz".

Hogy jó ötlet-e,fogalmam sincs,azt sem tudom hogy működne-e egyáltalán,ezért kérdezek.Ha lenne kivel beszélnem róla,hidd el hogy megtettem volna.De azért köszi

2011. jún. 9. 11:10
 4/16 A kérdező kommentje:

Kedves 10:55,

és mire mentél vele azon kivül hogy megidézted,és itt maradt?Mi volt az okod?Megérte?És az nagy baj ha itt marad egy szellem?(tudom hülye kérdés,de megkérdezem,mert nem tudom.)

2011. jún. 9. 11:12
 5/16 Smartguy86 ***** válasza:

Nem, nem működik. De mi lenne benne a racionalitás? Éppen azért van korlátozott idő (1 élet) arra, hogy beszélj vele, hogy ne tehesd meg, hogy szarsz bele, aztán halála után érdeklődnél már...


Pont ez a lényeg! Ha még most is lehetne vele beszélgetni, akkor mi lenne a családban az érték???

2011. jún. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Jó tegyük fel hogy igazad van,sőt van amiben igazad van,de amúgy még "kicsi" voltam amikor meghalt 12 éves(lehet hogy ez már nem számit kicsinek,de már rég volt!)Most leszek 24 a napokban.(de ez nem idetartozik.Szerintem ha az én helyzetemben lennél,neked is megfordulna a fejedben ilyesmi.Ha nem hát nem,az emberek különböznek egymástól.
2011. jún. 9. 11:31
 7/16 anonim ***** válasza:

Nem szabad megidézni.


Anyukád meghalt, nem szabad visszahívni abból a másik világból, mert ez NEKI lenne nagyon rossz.

Szeretne megnyugodni, elszakadni a földi élettől, ez a dolga most, ha szereted, akkor hagyni kell elmenni és békében nyugodni.

Az Ő érdekében ne tedd.


A szellemidézés amúgy sem játék, nagyon sok veszélye van, meg is őrültek már tőle, de ezt most nem írom le, máshol úgyis elolvashatod.


Ebben az esetben azt mondom, hogy anyukád miatt ne csináld.

2011. jún. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Ne butáskodj már. Anyud meghalt és nem látod többet. Nem lehet válaszokat kapni a túlvilágról semmire. Tanulj meg együttélni azzal, hogy nem tudhatunk mindent, és mindig vannak elvarratlan szálak amikkel nem lehet mit kezdeni. Ha majd idősebb leszel, megérted.


Sajnálom, hogy ilyen korán elveszítetted az anyukádat, nehéz lehetett neked, de hidd el, nem lehet ilyen módon megtudni semmit. Békülj meg a dolgokkal a saját erődből.

2011. jún. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
engem az erdekelne hogy miket szeretnel tole kerdezni?
2011. jún. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
az engem is érdekelne
2011. jún. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!