Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy alltok a cigivel es az...

Hogy alltok a cigivel es az italokkal?

Figyelt kérdés
Azert kerdezem mert annak ellenere hogy barataimnal latok ilyeneket meglepett. Varom a buszt a szell kalmanon es egy 8-9 eves kisfiu csunyan beszelve ordit (inkabb nem ideznem) hogy elvette egy hajlektalan (nem ezt a szot hasznalta)az ongyujtojat,majd fogta magat es kert 'tuzet' valaki mas fiutol (megjegyzem ose volt 18) es a 8-9 eves kisfiu a ter kozepen ragyujtott. Na en ismeren a kortarsaimat de ez engem is sokkolt kicsit ( azert nem annyira mint a mellettem allo nagyit aki tatott szajjal bamult). Csak szerintem durva? 15L

2018. jan. 10. 22:37
 1/1 anonim ***** válasza:
80%

Elítélem a jó magyar alkoholista hagyományt, cigi pedig nettó hülyeség, nulla haszon mellett még te fizetsz nem keveset azért, hogy hamarabb meghalj, fél életet élj, szörnyen szomorú, hogy a fiatalok körében is ennyire népszerűek.


Én helyette inkább rendszeresen edzek, a megtakarított pénzt meg hasznos dolgokra költöm (egészséges kaja, elektronika stb). Jó érzés fittnek lenni és 19 évesen nem megfulladni ha le kell futnom 2 kilométert.

2018. jan. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!