Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogy is van ez a cigivel?

Hogy is van ez a cigivel?

Figyelt kérdés

Még kb 2-3 éve láttam a dolgot, aztán ma megint megpillantottam a buszmegben. A lényege annyi, hogy a pár egyik tagja fordítva beveszi a szájába a cigit, és a másik megszívja a kiálló részét. (Vagy vmi hasonló, nem láttam pontosan, és nem akartam pofátlan lenni, hogy "lécci ismételd már meg:D"). Eközben akinek a szájában van fordítva, az talán fúj is (?)

Ezt hogyan is kell pontosan csinálni? Ill. mi a neve? Ha jól emlékszem, régebben valami esernyőnek hívták, de nem 100% :)


2011. júl. 3. 18:14
 1/2 takagi_akito ***** válasza:
Hát ha a cigit fordítva veszed a szádba azt felénk trabantozásnak hívják :D Ezt a verziót nem ismerem
2011. júl. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ezt füves cigivel szokták csinálni.:)

Shut a neve.Akinek a szájában van a cigi, az fújja, a másik pedig beszívja a füstöt.

2011. júl. 4. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!