Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha kapnátok egy ajánlatot,...

Ha kapnátok egy ajánlatot, hogy 7 éven át újraélhetnéd egy napot újra és újra, amire csak te emlékszel, akkor élnél vele?

Figyelt kérdés

Nem lehet különleges nap, egy átlagos hétköznap lenne, amikor épp nincs semmi különös dolgod vagy felelősséged. Az újrajátszódó napok nem lennének mindig tökéletesen ugyanolyanok, könnyen lehet, hogy a többi ember a különböző napokon épp más döntéseket hoz és ez alapján változnak a napok. De fontos, hogy minden más ember a világon a 7. év utolsó napján hozott döntéseivel fogja folytatni az életét rendesen, te pedig emlékszel majd mindenre.

Ha igen a válaszod, akkor mit csinálnál 7 éven át? Mindennap a saját ágyadban kelnél fel reggel, akármit csinálsz.


2018. jan. 13. 18:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem. Egy-két hétig is iszonyatosan unalmas lenne ugyanaz a nap, nem ám 7 éven keresztül.
2018. jan. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Bár hét év elég hosszú, szerintem érdekessé tudnám tenni. Nyilván nem lenne értelme semmi maradandóba kezdeni, de pl. rengeteg jó filmet, könyvet, sorozatot ki tudnék pörgetni, csak meg kell jegyeznem hol tartok. Illetve kipróbálhatnék egy csomó hülye, felelőtlen dolgot, mivel nem számítanak a köetkezmények. Amúgy ha meghalnék, ugyan úgy felébrednék megint, mint az Idétlen időkigben? Nem mindegy :D

Nyilván lenne árnyoldala is, például előbb-utóbb nagyon elszigetelődnék a többi embertől, valamint a hét év leteltével rettentő nehéz lenne visszatérni a rendes kerékvágásba. Cserébe kapnék plusz hét év életet, még ha csak én is tudnék róla, ráadásul öregség, betegség nélkül. Ez nem akármi.

Asszem bevállalnám. Mondjuk jó lenne, ha én választhatnám ki a napot utólag.

2018. jan. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
soha, soha, soha!!! úgy érezném, megőrülök
2018. jan. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
7 év nagyon sok. Vannak boldog napjaim, amiket néha-néha szívesen újra átélnék, de csak egy napig.
2018. jan. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mint az Idétlen időkig c. filmben? - Simán :)


Mit csinálnék? - Következmények nélkül nagyon könnyű és vicces lenne megismerni a környezetem. Még ha csak kicsi is a játéktér (12 órás idők), nagyon messzire el lehetne jutni, és egyetlen nap sem unatkoznék :)


De persze én a Jumanji c. filmben is élvezettel dobnám a kockát :)


27/F

2018. jan. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem láttam az Idétlen időket, de akkor lehet megnézem majd. :D Én simán belemennék a dologba, megpróbálnám tanulásra fordítani az időt és kiolvasnék néhány kisebb könyvtárat.
2018. jan. 16. 23:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!