Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy lépnétek túl rajta, hogy...

Hogy lépnétek túl rajta, hogy nem sportolhattok azt, amit akartok? (Lehet hülye kérdés lesz)

Figyelt kérdés

Most küzdősportot űzök, vannak eredményeim, de nem a világbajnokságon...

Nagyon szeretnék röplabdázni. Általánosban egyszerűen imádtam, jártam is külön szakkörre ott.

Középiskolában erre nincs lehetőségem.

Lenne itt egy egyesület, voltam is egy edzésen. Viszont szörnyen az elejéről kezdték az egészet.

Messze is van és későn is kezdődik, egybe is esik a másik edzésemmel.

A küzdősportot sem akarom nagyon abba hagyni. Kicsit unalmas már, az igaz, egyre kevesebbet járok, nem szeretem az edzőtársaim túlnyomó részét, de az edző jó fej, szüleim is akarják, hogy járjak, mondjuk én is egy kicsit.


OFF:

Van egy anime is, a Haikyuu(:DDDDD), amit nagyon szeretek. Na, ez mindig megtudott nevettetni, imádtam. Viszont most, ha csak egy képet is látok róla, úgy elszomorodom, hogy én nem röpizhetek...:(

(Ez a hülyeség része XD)


A kérdés, hogy hogy lépjek túl azon, hogy nem lehet? Mert valahogy sehogy sem megy. Talán csak azért szeretném ennyire, mert nem lehet? Mondjuk ezt nem hiszem, de nem tudom...

15 és fél éves vagyok. Már idős hozz, de szerintem még éppen elkezdhetném. Ha mást nem, akkor csak hobbiból.

Ezért is olyan rossz, mert ez a legutolsó lehetőség, hogy komolyabban foglalkozzak vele.



2018. jan. 14. 12:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! ÉN is hasonló helyzetben voltam tavaly. Esetleg nincs a közeli klubnál haladó csoport? Mert általában szokott lenni és oda talán betudnal csatlakozni.
2018. jan. 15. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Van haladó csoport, viszont ők idősebbek és már, hogy is mondjam, nagyon haladók.

Neked megoldódott a dolog?

2018. jan. 28. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!