Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha ezt tenné veletek a barátnő...

Ha ezt tenné veletek a barátnőtök mit lépnétek?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőm már ovis korom óta. Egy szakra járunk az egyetemen. Összebarátkozott egy másik csajjal.

Közeleg az államvizsga. Kérdeztem tőlük facen hogy nem osztjuk fel egymás között a tételeket és dolgozzuk ki őket közösen? Nem válaszoltak. Mikor személyesen is rákérdeztem azt mondták szerintük felesleges majd könyvből tanulnak. Ok, megértem.

De egy barátom fénymásolószalonba dolgozik és mondta h volt bent a barátnőm ezzel a csajjal és h kidolgozott államvizsga tételeket nyomtattak. Meg azt hitték h nem figyel és beszélték h ha én meg tudnám biztos kiakadnék, úgyhogy nagyon vigyázniuk kell nehogy kiderüljön, mert akkor behisztiznék.

Szerintetek most mit tegyek? Szívem szerint a képükbe vágnám h tudom h hazudtak és ez fáj a legjobban, nem is az irigységük.


2017. febr. 5. 17:59
1 2
 1/13 anonim válasza:
90%
Egy mocskos áruló a barátnőd
2017. febr. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
A továbbiakban mellőzném.
2017. febr. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
11%
Egyetemista létedre ilyen gyerekes vagy? Nem kéne felnőni?
2017. febr. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló: kifejtenéd hogy miért is vagyok gyerekes? Mert utálom ha hazudnak nekem?

A többieknek köszönöm!

2017. febr. 5. 18:19
 5/13 anonim válasza:
82%
Szerintem is felejtős! Aki így viselkedik veled azt szerintem ki kell zárni az életedből! Nekem is sok ilyen ember volt, szépen le kell építeni őket, nem hiányzik ez neked! Még rengeteg normális barátot szerezhetsz!
2017. febr. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
24%

jáj, imádom, amikor egy lány azt hiszi, hogy van legjobb barinője :D mikor érti már meg sok nő, hogy köztünk nincs barátság? férfiak közt van, de mi nem tudunk barátokat tartósan megtartani, csak ideiglenesen összeverődünk másokkal...

28/N

2017. febr. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
76%

Utolsó akkor nem volt igaz barátnőd sosem.


Nekem 4 éve van egy legjobb barátnőm és töretlen a barátságuk!

Ő 24 én 25 éves vagyok.


Férfiakban más az ízlésünk így nincs olyan hogy egy a kiszemelt majd megöljük egymást ha össze jött vele.

Ő inkább vezető típus én meg nem. Így sosem akarok rivalizálni vele.


MOndta is,hogy sajnos ő ott cseszte el,hogy túl hasonló habitusú lányokkal barátkozott,mindig az irigység,féltékenység,rivalizálás,hátba szúrás,kibeszélés ment.


Nálunk meg ezek nincsenek :)

2017. febr. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
76%

Kérdésre válaszoljak,mert lemaradt :D


Én kerülném őt nagy ívből majd ha kérdezi mi a baj,akkor megmondod,hogy utálod a hazug,kétszínű embereket..

2017. febr. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
58%
Szóval az oviskorotok óta legjobb barátnőd (= mindent tud rólad, mindenkit ismer az életedben) poooooont abba a fénymásolóba megy, ahol a barátod dolgozik, aki szintén felismeri őt, ki is lesi hogy mit fénymásol... és még ráadásul poooooont rólad beszél a másik csajjal jó hangosan, holott tudja, hogy a te ott dolgozó barátod mindent hall. Aham. Érdekfeszítő történet.
2017. febr. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Utolsó válaszoló: nehezen megy a szövegértés? Nem A barátom, csak EGY barátom, akit nem is régóta ismerek és akit így a legjobb barátnőm nem ismer. De nem fogok neked magyarázkodni, nem kötelező elhinni.

2017. febr. 7. 15:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!