Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az IOS-esek és az Androidosok...

Az IOS-esek és az Androidosok miért versengenek és utálják egymást?

Figyelt kérdés
2018. jan. 14. 20:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
70%
Senki sem utálja egymást
2018. jan. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%

az a baj, hogy dehogynem...normális emberek nagyjából pont telibeszarják, hogy a másik mit és miért használ. ők vannak kevesebben. a többség valami oknál fogva minimum hülyének tartja azt, aki nem azt a rendszert szereti, mint ő.

óvoda, de ez van. nincs értelme az okokat keresni.

2018. jan. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%

Az a legnagyobb probléma mindkét oldal képviselőivel,(hatalmas tisztelet a kivételnek!) hogy itt nem viták, hanem veszekedések vannak folyamatosan. Legtöbbször a két tábor képviselői nem meggyőzni szeretnék a másikat az igazukról, hanem trágár, és személyeskedő megnyilvánulások közepette alázzák porig a másik felhasználói felületet, illetve annak híveit. Ebből kifolyólag igen ritkán lehet komolyan venni az "Android-iOS" kérdéseket. Ez olyan szokott lenni, mint a "Coca Cola-Pepsi", a "Barcelona-Real Madrid", vagy az "Xbox-PlayStation"


Egyszerűen olyan szinten ki tudnak fordulni az emberek (megintcsak tisztelet a kivételnek!) ilyen kérdésekben, hogy egyszerűen lehetetlen kulturált, emberi körülmények között megvitatni egy ilyen összehasonlító kérdést.

2018. jan. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%
A parom androidos en iphonos es nem utaljuk egymast sztem :D
2018. jan. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
82%

Ezt sajnos én sem értem. Nekem sosem volt problémám azzal, ha valakinek például iphone-ja volt. De én tudtam, hogy én nem szeretnék, mert nekem nem tetszett, hiába nyomkodtam, de megértem ha valakinek tetszik, meg ahhoz van szokva.

Engem az zavart, amikor számomra fontos személy mondta, hogy miért nem cserélem már le az androidos készülékemet ioesre és ezzel szekált napi 24-ben. Tehát fura hogy vannak emberek akiknek ez ennyire betegesen meghatározza a mindennapjaikat, hogy azzel foglalkozzanak kinek mije van. Van ennél sokkal fontosabb dolog is az életben.

Nem tudom az okát sajnos a piszkálkódásnak, igazából szerintem nem is az lenne, hanem csak mindenáron megakarjuk győzni a másikat arról, hogy a mi rendszerünk márpedig jobb.

Más kérdés hogy ennek van -e értelmeee:D :)

2018. jan. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
29%

Engem mindig megszóltak, hogy "jajj a kis ájfonos", meg baszgattak, mert drágább telefonom volt, mint nekik. Soosem kérkedtem, hogy nézd, a szüleim mennyit költenek rám, sosem szóltam le másokat, csak mert nekik nem volt iphonejuk. Aztán egy ideje már pl a samsung telefonokból is vannak 300-350 ezresek, de még mindig "drága az ájfon, tudod, nem mindenkinek telik rá".

Amúgy az igaz, hogy kinézetben minden telefon az iphone-t utánozza. (ami nem baj, csak tény)

2018. jan. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
84%

Azért amiért a világon lévő 7,5 milliárd ember mind utálja egymást.


Az emberek mindenben megtalálják a versengés és farokméregetés lehetőségét. Foci, autósportok, szurkolás, tv műsorok. Mindig van egy jobb és bal oldali tábor.

2018. jan. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem értem miért nem lehet egyszerűen kimondani mindkettő jó telefon, csapat,
2018. jan. 14. 20:55
 9/13 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem az IOS-esek minden kritikára/negatív véleményre ami az "ő márkájukat" érinti úgy reagálnak, hogy azért mondják ezt, mert csórók, és nincs pénzük IPhone-ra, és ebből aztán nagyon nagy veszekedések lesznek + aki már részt vett egy ilyenben már rögtön ellenségesen fog állni a másik táborhoz a következő alkalommal is szerintem. (Tisztelet a kivételnek)
2018. jan. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanazért amiért a BMW-sek az Audisokat, amiért a konzolosok a PC seket, és még lehetne sorolni.


Csak ürügy kell, az ember meg ilyen, beleköt a másikba ha tud.

2018. jan. 15. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!