Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért van az hogy egy meleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy egy meleg fiú sokkal kedvesebb egy másik fiúhoz még akkor is ha nem akar vele szexelni, míg a heterok állandóan versengenek és gáncsolják egymást?

Figyelt kérdés
2017. jún. 5. 19:09
 1/7 anonim ***** válasza:
6%
Pont ezért,egy nőért fel kell mutatni valamit,kis szarosokkal nem tudnak mit kezdeni.
2017. jún. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
10%

Mint heteró fiú, mély tisztelettel annyit mondanék hogy a lónak azt a nagy, büdös, leprás, retkes *szörényét*...

Micsoda undorító általánosító, okádék vélemény ez, amit itt leírtál? Mennyivel kultúráltabb ez, mint bármelyik szélsőjobber homofób kirohanás? Attól még, hogy nem nyaljuk egymást körbe igenis hatalmas ereje tud lenni egy baráti kapcsolatban lévő szeretetnek, vagy egyszerűen egy sportszerű tiszteletnek. Nem vagyunk annyira lelkisek, mint a legtöbb lány, de sokkal tartósabb két fiú közötti barátság, mint a lányoknál. És igaz, hogy versenyzünk, akár a legjobb barátunkkal, akár az ellenségünkkel, ált. tiszteljük őt. Nálunk nagyon ritka a gyűlölet. És ennek a tiszteletnek van egy erénye. Annak a nőies viselkedésnek, hogy belevigyorgunk a másik pofájába, aztán félúton a H&M és a ZARA között kibeszéljük valakinek, ls elküldjük az anyjába annak nincs... Aztán meg kiírjuk a netre, hogy a hetero férfiak milyen érzéketlenek.

18F

2017. jún. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
96%
bár én hetero vagyok, de egyszerüen ugyanugy viselkedem valakivel ahogy ő velem, azok akik versengenek ott az önbecsülés hiánya az igazi ok, nem az h hideg vagy meleg
2017. jún. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tisztelet a kivételnek.
2017. jún. 5. 19:21
 5/7 anonim ***** válasza:
26%
ez a minimum
2017. jún. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
17%

Kedves kérdező! Jogos, kicsit túlreagáltam, érzékenyen érintenek ezek a kettős mércék, sorry :(

(Amolyan Puzsér-mentalitásom van)

2017. jún. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez így nem teljesen igaz én ismerek nagyon kedves érzékeny empatikus hetero fiút és ismerek gátlástalan öncélú meleget ez nem identitás hanem személyiség függő.Az meg ,h általában a meleg fiúk rendesek,kedvesek,cukik általánosítás,sok melegen nem látszik ,h meleg ezáltal a heterok közé sorolod.
2017. jún. 6. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!