Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miert beszel ilyen furcsan...

Miert beszel ilyen furcsan Puzser Robert?

Figyelt kérdés

Kulfoldon elek, eddig csak olvastam rola.

De a napokban megneztem par videojat a Youtube-on, es ami egybol feltunt, hogy furcsan beszel.

Ez szimpla beszedhiba, vagy direkt csinalja, hogy kitunjon a tobbi tv-s szemelyiseg kozul?


2018. jan. 17. 06:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
40%
Mindkettő van benne, de én ezt inkább pozitív értelemben értem nála.
2018. jan. 17. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
40%
Így akar kitűnni, hogy elhigyjék a hazugságait.
2018. jan. 17. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
34%
pszichopata
2018. jan. 17. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Bocs, de a kerdes az volt, hogy miert beszel ilyen furcsan! Nem az hogy milyen ember, igazat mond-e, stb...
2018. jan. 17. 08:19
 5/11 anonim ***** válasza:
14%
Túl sok füvet szívott és alkoholt fogyasztott az évek során, és alapból is egy proli.
2018. jan. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
66%
Kicsit túltolja az artikulálást. Legalább érthető, választékosan fogalmaz, bár kicsit vehemens.
2018. jan. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
29%
Beszédhibás, sztem születési rendellenesség.
2018. jan. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
69%

Az idegösszeroppanás szélén senki sem beszélne máshogy. :D

5-ös, fűtől nem beszélsz úgy mint egy agybeteg, csak lassabban.

2018. jan. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
49%
Proszt-traumatukus-stressz. A dadogás ijedtség, akkor még levegőt venni is elfelejt az ember. Ijedtségnél torkán akad a szó. Ezen dolgozik, ezért beszél hangosan, mert így utat enged a benne nyugvó statikus erőnek.
2018. jan. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
46%

Ennyi hülye válaszolót egy kupacban még nem láttam.Rendes kérdést feltesznek,miért nem lehet ugyanolyan rendesen válaszolni?

Kérdező...Ő soha az életben nem akar kitünni senki közül. Magasról leszarja. Utállja a hírnevet,nem érdekli,nem törődik vele. De nem is beszédhiba.Egyszerűen csak így beszél. A "furcsa"szó alatt nem tudom mire gondolsz pontosan. Általában nagy hangerővel,nagyon határozottan,beszél. De ha a szóhasználatáról beszélünk,az is messze eltér egy átlagos emberétől. Neki ez így jön. Ez a rendes beszédstílusa.

2018. máj. 13. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!