Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok Puzsér bejegyzés...

Mit gondoltok Puzsér bejegyzéséről?

Figyelt kérdés

Döbbenet, hogy ilyenek a feministák.


[link]



2017. nov. 16. 12:42
1 2
 1/19 Mansour ***** válasza:
83%
Hát ilyenek, én nem döbbentem meg.
2017. nov. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
82%
Ennél durvábbakat tesznek naponta, nem lepődöm meg...
2017. nov. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
17%
Gusztustalan média-kurta az összes egytől egyig...ilyen sz@rokkal foglalkozni...
2017. nov. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
68%
Örülök neki, hogy egy ismert személyiség, mint Puzsér, ki mer állni egy ilyen véleménnyel ebben a témában. Az egész média ráált egy erősen feminista férfielnyomó hangra, miközben a más véleményűeket próbálja nőgyűlölőnek beállítani. Ez a bejegyzés bemutatja a mai feminizmus valódi arcát és a gyűlöletet, amely igazából hajtja ezt a mozgalmat.
2017. nov. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
67%
Egy nő kommentjét linkelted be. Nem értem miről van szó. De nagyon hülyék a feministák, az biztos! Az a Pávián Anita vagy ki, az kész agyhalál.,..
2017. nov. 17. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
61%
A turbófeministák ilyenek. Én feministának tartom magam, de Antoni Rita hozzászólását undorítónak tartom.
2017. nov. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Én a nők és férfiak egyenlőségét vallom, de amximálisan nem kérek ebből a hangnemből. A hazai feminácik már most az amerikai SJW-k szintjék hozzák, úgy, hogy csák párezer támogatójuk akad. Mi lesz itt, ha hatalomra kerülnek?
2017. nov. 18. 16:40
 8/19 anonim ***** válasza:
74%

A normális nőknek ártanak rengeteget ezek az agyatlan tyúkok, én legalábbis úgy megutáltam miattuk a nők egy részét, akik már egy kicsit is vallják ezt a filozófiát, pedig régen nem volt bajom velük.

Nem csodálkoznék, lassan tettlegességig megy majd az egész történet, aztán még egy szupererejűgenderfeminácinak se lesz sok esélye bármilyen hapsi fizikai erejéhez képest, a fene nagy egyenlőség jegyében.

Mit mondjak, meg is fogja érdemelni, már én is nagyon rühellem őket, főleg itt a gyk-n, amiket megengednek maguknak.

2017. nov. 19. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
16%

Aham, mert Puzsér egy szelíd, kedves ember, mindig finoman fogalmaz, soha nem személyeskedett...Irónia az egész, amit írt az a csaj. De persze Puzsér tehet fel munkatáboros, holokausztos képeket gúnyos mondanivalóval, az persze tökös, merész lépés, kioszthatja a bántalmazott nőket, jaj akkor jól megmondta.

Kicsit elegem van már ebből a mentalitásból, ha egy nő kicsit merészebben mer fogalmazni, akkor erőszakos krvának lesz kikiáltva, miközben napi szinten megy az agresszív hőbörgés az ilyen megmondóemberektől...

2017. nov. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
24%
" amximálisan nem kérek ebből a hangnemből" Akkor gondolom Puzsér hangneme is zavar? Ja az nem, az normális.
2017. nov. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!