Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért ilyenek a lányok?

Miért ilyenek a lányok?

Figyelt kérdés
Első középiskolás lány vagyok, és a sulimban a lányok többsége egy beképzelt nemondjammi, és állandóan engem piszkálnak. Ha szóba álok egy fiúval, akkor minden lány minket néz és röhög rajtunk. Ha ránézek egy fiúra, akkor az osztálytársaim már össze akarnak vele hozni, rögtön tetszik nekem, meg blablabla... ma például a buszba hátranéztem, hogy megnézzem, hol a barátnőm, és ott volt a hátam mögött, ráköszöntem, erre flegma hangon egy csaj hátul azt mondta "tán pasizni akar a csaj?" - mert a barátnőm mellett egy fiú ült. Kérem szépen nem a srácnak, hanem a csajnak köszöntem. Igazából nem szoktam magam felidegesíteni magam ilyen dolgokon, de most nagyon felhúztam magam... sőt még a srác is röhögött... nekem ha bejön egy srác, senkinek se mondom el, csak annak, akinek érdemes, és ez a személy nem kezd el piszkálni vele, sőt még hajt is, hogy beszéljek vele. De most miért ilyen majdnem minden lány velem? Amióta új hajszínnel járok suliba, azóta sokkal jobban piszkálnak, sőt még azok is, akikről soha nem gondoltam volna, hogy ilyenek... (3 színű a hajam, de ez nem lényeges)

2018. jan. 17. 14:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Irigyek, hogy te tudnál pasit fogni. Ők meg úgy érzik magukról nem tudnának. Így beszólnak hogy rosszul érezd magad.

Elég logikus, nem?

2018. jan. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Botond1999 ***** válasza:
Konkurencia.
2018. jan. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz velük, az én gimim is tele van nagyszájú p*csákkal.
2018. jan. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!