Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok!? Nektek mi az ideállis...

Lányok!? Nektek mi az ideállis első randi helyszín?

Figyelt kérdés
Mi az amivel nem lehet mellé lőni, es mi az a program, ami snassz, vagy inkább hanyagolandó?
2018. jan. 9. 10:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%

Nagyon függ a kortól és a pénztárcától is.


Ami nem túl jó, hogy beültök egy moziba, mert ott nem lehet beszélgetni. Max úgy moziba, ha elötte 1-2 órát valahol együtt töltötök, és utánna is van lehetöség beszélgetésre.

Ilyenkor télen talán egy szuper jó dolog a korizás és forró csokizás.

Kajálás mindig jó, mert végig lehet beszélgetni.

2018. jan. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
29%
Jól oda kell tartani, akkor a fiú nem tud mellé lőni.
2018. jan. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
95%
Első randinál nem szeretem ha olyan helyre megyünk ahol túl sok időt kell eltölteni. Mi van ha nem jövünk be egymásnak? Akkor össze vagyunk zárva kínos csendben. Bár, kávézó nekem oké.
2018. jan. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Kávézó, teázó, esetleg korcsolyapálya vagy park. A lényeg, hogy tudjunk egymással beszélgetni.
2018. jan. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Téli időben én nagyon örülnék korcsolyázásnak, előtte vagy utána, vagy éppen helyette beülni egy kávézóba beszélgetni. Azonban sétálni is szeretek, főleg a karácsonyi szezonban, amikor gyönyörűen fel van díszítve a legtöbb város.

Moziba nem szívesen mennék, és jó eséllyel hosszabb, elegánsabb vacsorára sem. Az valahogy nem első randinak való.

2018. jan. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
20%
Kajálás közben beszélni? Nem túl nyerő, félrenyel az ember, meg összevissza fröcsög a szájából a kaja, hülyeség. Az ilyen séta meg hasonlók meg azért nem jó, mert ott nem történik semmi, kínos az egész mert folyamatosan dumálni kell. Akkor sokkal inkább a mozi, ott legalább úgy telik el az idő hogy nem kell folyamatosan cseverészni, hanem van program ami adja magát.
2018. jan. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a kajálás nem jó, mert sokáig tart és evés közben nem is lehet olyan felszabadultan enni.

Inkább egy kávézó, egy kávé, tea, vagy üdítő.

És én is osztom azt, hogy jobb egy rövidebb program első alkalommal.

Ilyenkor télen egyébként szerintem nehezebb.

Mert nekem nyáron ideális, ha találkozunk valahol a belvárosban, sétálunk, jó idő van, leülünk egy parkban. Semmi kötöttség. Ha elég volt, akkor hazamegyünk, nem kell várni pincérre, arra, hogy a másik befejezze, amit eszik, stb.

2018. jan. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Étterem(kajálda), park.
2018. jan. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Első randira semmi extra nem kell.

Kávézó, cukrászda, Duna-parti séta...

Az első randi nem a helyszínnel való elkápráztatásról szól.

2018. jan. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
63%
A helyesírásod sajnos nem ideális. :(
2018. jan. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!