Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Amikor semmi nem jön össze,...

Amikor semmi nem jön össze, mit érdemes csinálni?

Figyelt kérdés

Jó ideje semmi nem sikerül, amibe belefogok, és minden rosszul sül el. A szüleimet fiatalon elvesztettem, a barátaim a partnerükkel lógnak inkább, akit szeretek, azt nem érdeklem, leépítés van, így valószínű munkám se lesz. Tegnap szabadságon voltam, és miután jó szarul aludtam, rossz álmokkal, elmentem volna kirándulni egy másik városba, hogy kiszellőztessem a fejem. Lerobbant a busz. Leszálltam, vettem egy csokit, nem volt valami jó, utána vettem észre, hogy le van járva. Közben elkezdett zuhogni, a kapucnim pedig elszakadt. Hazamentem egy másik busszal, láss csodát az nem rohadt le, vettem egy mizo tejeskávét, hogy hazamegyek, elfekszem, teszek a világra és megiszom. Beleszakadt a letépője.


Komolyan már rettegek bármibe belefogni, mert úgy érzem, kísért a balszerencse, apróbb és nagyobb dolgokban is. Mit érdemes tenni, amíg elvonul ez az időszak (ha elvonul)? Lassan nem merek elmenni vécére, mert a következő az lesz, hogy letörik és a kezemben marad a farkam.


2018. jan. 17. 21:29
 1/8 RamirezFerenc válasza:
Mindenkinek vannak szar időszakjai. Elmúlik ez is.
2018. jan. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Semmi sem tart örökké .
2018. jan. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szakadj ki a megszkottból. Menj el bulizni. Másnap újraszerveződsz.
2018. jan. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én is igy vagyok kb öt éve

Kétlem h jobblesz most már lehet ezasorsom

Muszaj találj egy teruletet , hobbit ahol feltöltekezel pozitiv energiakkal , az még segithet megváltoztatni akisugárzásodat , maskepp nehéz lesz

2018. jan. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Azért a farkad csak nem veszted el 😂😂😂

De nagyon jó ötlet tőled humorral hozzáállni ehhez a szerencsétlen időszakhoz :)

Ne add fel!

2018. jan. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Amúgy látod, csak mellékesen említed, hogy a busz hazafele nem robbant le. Pedig ebben pl. szerencséd volt! :)


Én ilyenkor, amikor szerencsétlen időszakom van (jó gyakran), igyekszem arra gondolni, hogy ez valamiért van. Hogy az őrangyalom vigyáz rám.

Gondolj bele:

- lerobbant a busz: lehet, hogy később karambolóztatok volna

- vettél egy csokit, ami nem volt jó: az őrangyalod még az alakodra is vigyáz! :)

- elkezdett zuhogni: lehet baleset ért volna, esetleg nagyon eltévedsz, lekésed az utolsó buszt stb.

- és lehet hogy a mizo tejeskávétól nem aludtál volna jól, mert élénkít


A szüleidet nagyon sajnálom; az sajnos természetes, hogy a barátok a párjukkal egyre több időt töltenek; viszonzatlanul ki nem volt már szerelmes? És előre borítékolod, hogy le fognak építeni?


Ne gondolkodj ilyen negatívan!


(Bocsi a 2 válaszért, mindig utólag agyalok a dolgokon erősebben.)

2018. jan. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Zuhogni???
2018. jan. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kezdd el nézni a Dan a világ ellen-t és nevess az egészen egy jót. Legalább nem unatkozol. Egy idő után észre sem veszed és ezek a dolgok már nem fognak megtörténni veled.
2018. jan. 18. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!