Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondolnátok erről?

Mit gondolnátok erről?

Figyelt kérdés

Gimi után tanulni mentem, de az első félévben rájöttem, hogy nem ott a helyem, így halasztottam utána és jelentkeztem másik szakra. Ennek a közepén jöttem rá, hogy nem nekem való, de gondoltam ezt már akkor is megcsinálom. Szakdogával kifutottam az időből, így itt is volt egy halasztás, most meg az államvizsgával fogok tolni egy félévet, mert itt sem osztottam be jól az időmet és már előre pánikoltam. Addig dolgozok és tanulok nyelvet.

Volt már valaki hasonló helyzetben? Nagyon gáz, hogy ennyire húzom?


2018. jan. 18. 00:49
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Nem viszed semmire, és egy mekiben végzed.
2018. jan. 18. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
ne aggódj én is ilyen vagyok sőtt a barátaim ismerőseim többsége is de a világ elvárja hogy mindent adott idő alatt csinálj meg így az előítéletektől biztos nem fogaz szabadulni ha te nem teljesíted az adott idő alatt de előbb utóbb minden beérik mindenkinek van egy út amin megy nos a tiéd hosszabb de kitudja lehet szebb lesz a végállomás. bocs a közhelyért de tényleg így van( tapasztalat) sok sikert
2018. jan. 18. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jártál egyetemre, látnod kellett volna hogy sok az ilyen, ha nem is a többség.
2018. jan. 18. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem az a gáz, hogy váltottál, hanem, hogy még lassan 30 évesen sem tudsz egy szakdolgozatot időre megírni... Komolytalan, megbízhatatlan vagy.
2018. jan. 18. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!