Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mikor juthatnánk el a csókig?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor juthatnánk el a csókig? Mi a véleményetek erről a haladásról? Szerintetek mennyire jöhet be ez a csajnak? Mit javasoltok, min javítsak? Ha ti a helyében lennétek, mit gondolnátok rólam?

Figyelt kérdés
Társkeresőn ismerkedtünk meg úgy 2-3 hónappal ezelőtt. (Szó volt arról, hogy töröltem magamat, viszont ő már sokkal hamarabb lejött onnan, ami lehetséges, hogy azért volt, mert akkor már sejtette, hogy nagyon tetszik nekem, mivel addigra találkoztunk is.) Mondtuk is egymásnak, hogy mindketten komoly kapcsolatra vágyunk. Volt egy pár óra együtt az első találkozásunkkor, azóta pedig volt 4 randi. A másodikon jutottunk el az ölelésig és addig, hogy megbízzak benne, pedig nem vagyok egy bárkit magamhoz könnyen közel engedő típus. Amikor mondtam neki, mondta, hogy ő is ugyan így gondolja, mint én. Az ölelések és az érintkezések a legutolsó randin eléggé megvoltak, szerintem másnál elérte volna az átlagot. Ekkor már el is jutottunk a pusziig. Nem az ilyen köszönésesig, hanem az ilyen szenvedélyesig. Minden alkalommal megpróbálom levenni a lábáról, akkor is sikerült, mivel 28.-án találkoztunk és adtam neki egy csomagot utólag karácsonyra. Olyat tartalmazott, amit még az első találkozáskor említett és azt is mondtam hozzá, hogy a nagy részéért elég sokat kellett mászkálnom. Amikor átadtam neki, akkor azt mondta, hogy egyáltalán nem hitte volna, hogy lesz bármiféle ajándékozás. Talán emiatt is ott helyben ő hozta fel a következő randit. Már említett pár barátnőjének (például egyik alkalommal a kollégiumba is be kellett menni, mert keresett egy ernyőt a szobájában, de nem is volt rá szüksége, mert jó idő volt akkor és visszafelé jött vele néhány osztálytársa is, meg egyik szobatársa is), a szüleinek és a nővérének, akik szerint jó képű vagyok. Bár szerintem egyáltalán nem vagyok az! A hozzá közel álló női rokonok is tudnak már rólam és a mostani randin beszélt is róluk, meg közösen kellett telefonálnunk a keresztanyjával és az anyjával. Egyik csaj haverom szerint azért lehet ez a lassúság, mert élvezi az udvarlás folyamatát, egy másik szerint azért, mert leteszteli, hogy meddig várnék vele és meddig mennék el (az ölelést is és a puszit is ő kezdeményezte), egy harmadik csaj haver szerint pedig azt figyeli, hogy tényleg komolyan gondolom-e a dolgokat. Alapból nem lennék valami gyors, mert sok negatív dolog ért a múltban, amikről tud, viszont a csókot nekem kellene kezdeményeznem és majd nekem kellene felhoznom azt a témát valamennyi randi után (én 7-8-ra gondoltam), hogy akkor járnánk-e. Tudja, hogy nagyon tetszik nekem és már nem csak írásban mertem/merek közeledni felé, hanem személyesen is ment. Például mondta, hogy nem tartja magát jónak, mert van rajta egy kis felesleg, mégis szerintem úgy jó, ahogyan van. Ő 18/l, én 20/f

2018. jan. 1. 22:43
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem beszéljetek erről, hogy ő mikor szeretne csókolózni.

Bár az is jó megoldás ha több puszit adsz a szájára és egyszer csak megcsókolod.(De látni fogod hogy szeretné-e vagy sem.)

Meg figyeld hogy van-e olyan jel ami kimutatná hogy arra vár hogy megcsókold.

Szerintem ennyi idő után nem korai.

Légy bátor!😃

2018. jan. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha a helyében lennék azt gondolnám hogy azért találkozgatok veled, mert kapcsolatot akarok. Csak kérdés hogy milyen vagy.


Szerintem ne gondold túl. A randik alatt megismeritek egymást, a többi meg jön magától. Bár én még nem párkeresőztem. :D

2018. jan. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!