Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit akarhat? Nagyon félek, kb...

Mit akarhat? Nagyon félek, kb két órája vagyok itthon, és az ablak előtt már vagy 4 x megállt egy fehér nagy autó, és néz befele, egy pasi ül benne, mikor oda megyek H megnézzem közelebbről, elhajt

Figyelt kérdés

Nagyon para..... Ilyenkor mi a teendő? Párom későn ér haza :/

Nem tudom miért, miez kiez, nincs bűnöm, nincs kitől tartstak.. nincs ellenség semmi,a redőnyt inkább nem húzom le mert akkor nem látom ha megint jön ,kb tavaly betörtek hozzánk, akkor is csak én voltam itthon.. nagyon rossz komolyan így nem tud az ember itthon pihenni, semmi, csak a félelem, végre kezdtem jobban lenni a betörés óta.. erre most ez



2018. jan. 19. 16:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Teendő: Bezárod az ajtót, ablakot. Úgy teszel, mintha többen lennétek otthon (rádió, Tv, több helyen égjen a villany).

Megjegyzed a kocsi rendszámát, esetleg lefényképezed (bár már elég sötét van).

2018. jan. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Igen a rendszám nekem is eszembe jutott csak pont úgy áll be hogy csak a kocsi oldala látszik.. :(

2018. jan. 19. 16:23
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Mobiltelefon közvetlen elérhetőségben. Ha gyanús zajt hallasz, azonnal hívod egy ismerősöd, aki forró helyzetben a rendőrséget tudja hívni.
2018. jan. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 health visitor ***** válasza:
89%
Én a helyedben kint maradnék a kapuban amikor elhajt, aztán amikor visszajön, és látja, hogy még mindig kint vagy, hátha leesik neki a dolog, hogy húzzon el. Vagy menj át valamelyik szomszédba, ha jóban vagy velük, vagy hívj le valakit magadhoz. Bár ha komolyan be akarna törni valaki, akkor szerintem nem menne vissza 4x is elétek, mert addigra simán lecsekkolod a kocsit is, meg az arcát is, akkor meg egyértelműen lebukik.
2018. jan. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nem ajánlom, hogy kimenj, nehogy megtámadjon. Legyen a közeledben mobiltelefon, már most szólj valamelyik ismerősnek/rokonnak/szomszédnak, hátha átmennek hozzád, hogy ne legyél egyedül, vagy legalábbis tudjanak a helyzetről, hogy eltudd érni őket ha ne adj Isten baj adódna. Ha tudsz készíts képet, ha nem akkor ahogyan más is javasolta csinálj zajt, és több helyen égjen a lámpa.
2018. jan. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Most már mindenhol ég a lámpa. Szóltam szüleimnek is . Meg a páromnak. Remélem nem lesz baj.
2018. jan. 19. 16:33
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
videózd le, rendszám és típust jegyezd meg
2018. jan. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Zarj be mindent, legyen nalad telefon, hogy ha zajt hallasz, tudj segitseget hivni. Bar nem hiszem, hogy tenyleg akarna vlamit, vagy nagyon amator a csavo.
2018. jan. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Rendőrséget mindenképp.

Ők járőröznek, unatkoznak sokszor, egyszer rám is rámhívta egy öreglány a jardot, mert az autóm mellett ácsorogtam.

A rendőrök jót röhögtek, de bosszankodtak is a nyanyán.

De kötelességük kimenni hívásra.

2018. jan. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, a párom már haza ért meg atjottek a szüleim is.

A masik utcánál a sarkon megallt egy olyasmi kocsi , egy ideje ott áll, de az ember nincs benne. Remélem nem lesz semmi baj, de így már nem kell annyira felnem mert már nem vagyok egyedül.

2018. jan. 19. 18:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!