Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Erdemes szilveszterkor házibul...

Erdemes szilveszterkor házibulit csinálnom hogyha a szülők is itthon lesznek?

Figyelt kérdés

Persze nem bent a házba,hanem kint a ház mögött egy kisebb nagyobb “faház” fèleségbe.

Csak hat az a baj h lehet szólnának a zene miatt,míg lehet szomszéd nem is szólna.

17\f


Max 8-10en lennénk.


2017. dec. 5. 16:12
 1/8 anonim ***** válasza:
45%
szerintem ne... főleg ha pia is lesz. márpedig lesz XD
2017. dec. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%
Hidd le nekem tapasztalatból mondom, hogy addig a legjobbak a házi bulik amíg nem te vagy a szervezőjük. Mert ilyenkor mindenki iránt nagyobb felelősséged van. Gondolj bele ha valaki túl sokat ivott azt ilyen helyzetben kinek kell pesztrálnia? Ha valami eltörik, kifolyik azt neked kell feltakarítani és pótolni. Ha valaki teljesen véletlenül bent kidobja a rókát azt is neked kell majd takarítani.
2017. dec. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
45%
Nem . Aki vendég az kitágítja a szabadságát részegen meg főleg . A szomszédot fejen rúgja aztán mehettek beszélőre stb ....
2017. dec. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,mindenkinek ment a zöld.

Volt már par ivaszat itt a kuckoba és sose volt semmi baj.

Cska ha már 8-10en leszünk akkor megkérdezem..

2017. dec. 5. 16:51
 5/8 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem te ne tarts házibulit, inkább legyel te is vendég valaki másnál, jobban jársz.
2017. dec. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Eddig meg nem hívtak sehova az a gaz:’D
2017. dec. 5. 19:32
 7/8 anonim ***** válasza:

Sztem annyira nem gáz, ha:

- szóltok előre a szülőknek és a szomszédnak is

- a társaság nem olyan típus, aki 2 perc alatt full részegre issza magát és vállalhatatlanul viselkedik, kiabál, ordibál, rugdos, balhézik... és lehetőleg ez a buli végén se történjen meg

2017. dec. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Szerintem érdemes. Hívjatok kurväkat is. A szülőknek meg tedd ki a szűrét.
2018. aug. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!