Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Titeket mennyire zavarna (ha...

Titeket mennyire zavarna (ha zavarna egyáltalán), ha a barátnőtök egy olyan lakásban bérelne szobát, ahol 2 fiú lakótársa van? Ez féltékenységre adhat okot?

Figyelt kérdés
2018. jan. 19. 17:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
25%
Abszolút. De az a lány se normális, aki ezt megcsinálja.
2018. jan. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
39%

Szóval te azt gondolod, hogy ha egy ffi és egy nő egyazon albérletben van, akkor feltétlen dugás lesz a vége?

Minden nőt kvának nézel vagy csak a csajodat?

2018. jan. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
31%

Odaktöznék :)))


Komolyra fordítva ha fiú lennék akkor kiakadnák, mint ahogy akkor is ha a barátom két lánnyal költözne össze...

2018. jan. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
65%

Gondolom, semennyire. Én nőként laktam már fiúkkal, nincs abban semmi, néha találkoztam velük a folyosón, nagy kaland. A páromat kicsit sem zavarta a dolog, miért is zavarta volna?


Fura gondolatok vannak egyesek fejében erről, ezt már tapasztaltam...

2018. jan. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
39%

Az ember esze tényleg megáll! A nő teste nem a közvagyon része!

Akkor a munkahelyén sem lehetnek férfi kollégái? Nem kellene női meg férfi tömegközlekedést szervezni (természetesen a buszmegálló sem lehet koedukált)?

2018. jan. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ha bíznék benne, és már kiismertem volna, akkor nem zavarna.
2018. jan. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
25%
Engem nagyon zavarna, szakítanék is vele, nem véletlenül költözik össze pasikkal.
2018. jan. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
62%
Természetesen semennyire nem zavarna, nem vagyok egy beteg ember.
2018. jan. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
38%

Van akit zavarna, van, akit nem. Embere válogatja. Engem pl. zavarna, de elfogadom azt, ha valakit nem. Viszont nem azért lenne gond ez nekem, mert azt hiszem, hogy majd dugni fognak és nem bízok a barátnőmben... Nem feltétlenül gondolnám ezt, viszont a tudat, hogy más pasikkal van egy lakásban, mégiscsak zavaró, ez van.


Különben is, velem költözzön össze, ne más pasikkal.

2018. jan. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
#7: Nem véletlenül, hanem mert laknia kell valahol, különben elveszti az állását. Ha szerinted könnyű olcsón budapesti albérletet találni, s még válogathatsz is az egyébként teljesen mellékes s előre sokszor ismeretlen tényezők közül, mint a többi lakó neme, akkor tévedsz.
2018. jan. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!