Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez mit jelent? PLS olvassátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hegix kérdése:

Ez mit jelent? PLS olvassátok el és írjatok Vélemény? Van okom a féltékenységre? Fiúk ti csináltok ilyet ha van barátnőtök?

Figyelt kérdés
A barátom szeret meg minden és még is egy olyan lánynak lájkolgatja a képeit aki régebben tetszett neki. Jó tudom ez a facebook meg minden, de nekem csak rosszul esik. De osztálytársak és jóba vannak, ti ilyen helyzetbe mit csinálnátok? VÉLEMÉNY? Van okom a féltékenységre?
2013. aug. 27. 13:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Azert mert tetszik a kepe aznem a vilag vegw
2013. aug. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lájkolgasd te is valakinek a képét és ha ő rád szól, hogy miért lájkolgatod más fiú képét, akkor a mindenki magából indul ki elv alapján bűnösnek tekinthető! Ugraszd ki a nyulat a bokorból.
2013. aug. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nincs okod....majd akk lesz okod amikor ezt elmeséled a párodnak is és ő faképnél hagy mert azért ez már túlzás amit te csinálsz
2013. aug. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

nincs rá okod, jóban vannak azért lájkolta

ez még nem jelenti hogy akarna tőle bármit is

2013. aug. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi:D Nem azért mintha én annyira féltékeny lennék csak kérdeztem, hogy van e okom rá. Csak mert régebben nagyon tetszett neki.
2013. aug. 27. 13:12
 6/7 Frigg ***** válasza:

Én is voltam hasonló helyzetben. Párom egy olyan csajnak a képeit (de napi szinten) lájkolta megállás nélkül, aki kb. úgy néz ki, hogy bárkit át tudna fordítani a női nemhez :D Azért "zavart" a dolog, mert váltig állította, hogy márpedig neki nem is tetszik (pedig régebben fel akarta szedni). Én megkérdeztem tőle, Ő mit szólna hozzá fordított esetben, ha ugyan ezt tenném. Azt mondta rettentően zavarná, és ne tegyem. Innentől lezártuk az ügyet, kedvesen, semmi veszekedés :)


23/N

2013. aug. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ami biztos,hogy ez a bizonyos közösségi oldal főként sz@rkeverésre jó,illetve kitűnő kapcsolatromboló.Amit tehetsz,hogy nem abból indulsz ki,hogy ki tetszik neki és kit lájkolgat,hanem hogy veled hogy bánik a barátod.Igazából neked kell őt ismerned,ha amúgy nem hajlamos a félre kacsintgatásra,akkor ezen nem kéne veszekednetek,viszont megkérheted rá,hogy mivel neked ez rosszul esik,ne csinálja.Ha abbahagyja ezt a viselkedést,akkor tiszteletben tarja az érzéseidet,ha nem,az sok mindent elárul róla.
2013. aug. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!