Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Baj ha egyáltalán nem szeretek...

Baj ha egyáltalán nem szeretek sehova sem menni? Baj ha nem jarok sehova? Más is van így? 18/L

Figyelt kérdés

Ilyen mint pl az auchan vagy tesco , kiráz a hideg annyi ember az a nagy tömeg én nem bírom lassan fél éve nem is voltam ilysn helyen.

Faluban lakunk de nem jarok ki egyaltalán ezert mindenki hulyenek néz de én nem fogok kint járkálni.

Legszivesebben itthon ulnék egesz nap. Mondjuk itthon is vagyok.

Más is van így?


2018. jan. 20. 12:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
Jelen :D
2018. jan. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%

Én is :D

26F

2018. jan. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Hany éves vagy? Téged is le bolondoznak vagy csak velem csináljak? : -)
2018. jan. 20. 12:57
 4/13 anonim ***** válasza:
94%

Én világ életemben otthonülős voltam. Ha nem kellene dolgoznom a pénzért, akkor soha ki sem lépnék szinte az utcára.


Egyetlen hobbim van, amit szeretek, a túrázás, természetjárás. Imádom mikor kimegyek erdőbe-hegyekbe és egy egész napon át emberrel sem találkozom. És mindig csalódás visszajönni, mikor már az állomáson felszálláskor balhézó csövesekbe, piás fiatalokba meg óbégató cigányokba botlok.


Bevásárlóközpontokba ha csak tehetem hétköznap este megyek. Akár zárás előtt fél órával, akár éjszaka közepén ha nyitva van. Auchanban hónap közepén, szombaton, délben annyian vannak, hogy konkrétan egy helyben állsz és nem tudsz mozdulni a sok kocsitól, gyerektől, idióta felnőttől. Komolyan nem is értem honnan kerülnek elő az emberek ilyenkor. És mindenki úgy vásárol, mintha valami világvége lenne, vagy 2 hetes boltzár, vagy fizetésnap. Pedig csak egy szimpla szombat van.


Amúgy szerintem rá fogok állni az Auchan házhoz szállításra.

2018. jan. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 szántóvető ***** válasza:
31%
igen baj mert beteg vagy,mentális gonddal küzdesz.az emberektől félsz meg bizonyos életszituációktól amik természetesek,legalábbis a példádból ez jön le.de mi lesz veled a munkahelyeden,ott is félni fogsz?
2018. jan. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
71%

1-es vagyok, 35 éves nő.

Nincs veled semmi baj, nem kell hallgatni az ilyen hülye hozzászólókra.

Pesten lakom, utálom a tömeget, auchanba hétköznap járok, a plázákat sem bírom, csak mozizni szeretek, azt viszont nagyon.

Én is szívesebben járok a természetben, szívesebben utazom külföldre mint hogy itthon plázázzak.

Ha nyugdíjas leszek eladok mindent és egy szép vidéki városba fogok költözni ahol kiülhetek a kertbe , élvezhetem a csendet és a teret magam körül.

2018. jan. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 szántóvető ***** válasza:
19%

"Legszivesebben itthon ulnék egesz nap."-írta a kérdező.

be ne meséld már hogy ez normális.

ha nem tűnt volna fel 1-es,egész más a kérdező helyzete.nyilván átsiklottál pár dolog felett.persze 3 mondat,nyilván bonyolult értelmezni.

2018. jan. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Èn is ilyen vagyok!kiráz a hideg a tömegtől!Mondjuk heti egyszer nekem muszáj nagybevásárolnom!Amúgy nekem ilyenkor konkrétan pánikrohamom lesz és alig kapok levegőt!Szerencsére viszont már hónapok óta nem volt!
2018. jan. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
előző vagyok.szereintem sem normális amúgy.az én pánikrohamom tuti nem (jártam is miatta dokihoz)de az sem h irtózol az emberektől.
2018. jan. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
95%

Én is konkrétan sehová nem szeretek menni,ahol emberekkel kell találkoznom,beszélgetnem.Szabaidőmben arról szoktam álmodozni,hogy egész éjszaka itthon ülök,filmezgetek,zabálok,olvasgatok aztán reggelfelé lefekszem aludni és estére megint ugyanez.Ha tehetném ,egész életemet így élném le.Mások bolondnak tartanak emiatt,de nem érdekel.Persze azért jól jönne valaki,aki eközben mosna,főzne rám,és úgy összességében eltartana.A szobámat goth stílusban rendezném el + pár creepy porcelánbaba és mindenhol gyertyafény.Egész éjszaka elviselném ezt a látványt.😍😍

Jöhetnek a lepontozó hülyegyerekek,akik vagy féltékenyek,vagy frusztráltak és nem bírják elviselni ha valaki másképp látja a világot.

16/L

2018. jan. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!