Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem szeretek sehova se menni...

Nem szeretek sehova se menni a kamu emberi kapcsolatokról meg kiráz a hideg, úgy érzem két hónapnál többet senki se bírna ki velem ugye?

Figyelt kérdés

Sose szerettem emberek között lenni.

Szórakozni sose jártam nem is fogok nem vágyom rá.

Nincsenek barátaim , nem vagyok jóba a rokonaimmal se semmi.

És ez mind azért van mert úgy érzem hogy mindenkit untatok hogy senki se fogad el ilyennek. Kicsit fura vagyok.

Meg egyáltalán nincs is kedvem a kamu emberi kapcsolatokhoz.

Mindenki szomorú embernek hisz mert nem nevetek minden hülyeségen meg később nyílok meg de sosem vagyok önmagam.


Nyilván ha olyan emberrel lennél akiket bírok akkor önmagam adnám és biztos jobb kedvem lenne de így nem...


Azt hiszem velem egy fiú se bírna ki hosszú távon.

Rám unna mert nincs bennem életkedv.


2017. febr. 1. 19:00
 1/5 A kérdező kommentje:
17 lány
2017. febr. 1. 19:01
 2/5 anonim ***** válasza:
Én se lennek veled mert az ilyeneket senki se szereti xddd
2017. febr. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok fiúként. Nincs ebben semmi baj.
2017. febr. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hidd el ha jól nézel ki bármilyen fiú veled maradna manapság már rég nem az számít ki hogy viselkedik-.-
2017. febr. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Firedoom ***** válasza:

Ne legy ilyen pesszimista! Nem egy baratom van aki a felszinen egy szemet bunko, de ha megismeri ot az ember akkor rajon: tenyleg egy szemet bunko!

Nade a viccet felreteve tenyleg vannak olyanok akik lassan nyilnak meg es ugy sem mindenki elott, de meg igy is sikerul baratsagokat vagy kapcsolatot kialakitaniuk.

2017. febr. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!