Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Más ember miért foglalkozik...

Más ember miért foglalkozik azzal hogy be van-e kapcsolva a biztonsági övem vagy nincs?

Figyelt kérdés

17 éves koromtól vezetek, emlékszem hogy a szülők mindig megnézték az övemet, akivel épp mentünk valahova. Aztán idővel saját autóm lett, és onnantól nem foglalkoztam az egésszel.

Főként kényelmi szempont miatt nem használom, ettől függetlenül ha tudom hogy ellenőrzések vannak akkor menet közben is betudom magam kapcsolni arra az időre ahol amúgy megállítanának.


Sok időbe tellett mire elmúltak a veszekedős idők, bár senki nem fogadja el ezt a családban akit utasként vittem, de annyiban legalább megállt a dolog hogy nem teszik szóvá.


Bukósisakomat sem kapcsolom be, ezt egy autós még jelezte is, amikor meg mondtam neki hogy tudom, direkt ilyen, még Ő csodálkozott.


Én sem foglalkozok mással hogy miért jár szinte lapos gumikkal, szóval nem értem miért kell pont a közlekedésben "összetartani", inkább társadalmilag kéne azzal legalább előrébb volna az ország.


Az hogy most huszonévesen ilyen vagyok nem jelent semmit, ugyanúgy 40-50 évesen is hétköznapi lesz nálam a mögöttem bekapcsolt öv.

Aki szerint meg felelőtlenség, az ne üljön mellém.


2018. jan. 20. 19:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Jaaa, nagy menő vagy...
2018. jan. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Kizárt, hogy 40-50 évesen bekapocsold a biztonság övet, vagy a bukósisakot, mert addit nem fogsz élni.


Nem ártana elgondolkodni azon, hogy ugyan MIÉRT találták ki a bukósisakot meg a biztonsági övet, meg esetleg megnézni egy-két videót, hogy mennyit számit egy kisebb balesetnél is.


De ha nem használod, annak az az elönye megvan, hogy az ilyen ostoba emberek, mint te, elég hamar kiválasztódnak!

2018. jan. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

#2

Gondolod hogy tudatlanságból nem használom ezen funkciókat? Nem is értem miért kötelezőként írják elő ezek használatát, így is úgy is többen élnének a lehetőséggel hogy használják.

2018. jan. 20. 20:24
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is k..baszottul menő, hogy hülye vagy és még hangoztatod is.
2018. jan. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

"Nem is értem miért kötelezőként írják elő ezek használatát"


Van elég "oktató videó" neten:

https://www.youtube.com/results?search_query=car+accident+se..

2018. jan. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek egy 36 éves férfit aki ugyanígy gondolta. Most tolószékben ül. De nekem nem baj, nem az én dolgom...
2018. jan. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
ezt hívják természetes szelekciónak. egyet értek veled, ha meg kell halni, hát meg kell halni!
2018. jan. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Most még ilyen nagy arccal állsz ki a bizti öv bekapcsolása ellen.

Azonban öregem majd ha lesz családod, egy gyereked majd használni fogod. Nem azért hogy példát mutass neki, hanem mert lesz benned annyi felelősségtudat egy másik életért, hogy még egy kis szikrányi esélyt se fogsz adni annak, hogy egyedül hagyd. (Értsd: meghalsz)

2018. jan. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
ÚÚ VALAKI NAGYON KEMÉNY!!! biztonsági övvel lázadsz vagy mi, lol.
2018. jan. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
azért érdekel, mert ha kirepülsz a kocsidból, akkor k.rv. sok pénzt viszel el az intenzív osztályon - a MAGYAR EMBEREK ADÓJÁBÓL - és leterheled vele az eü-t meg a szociális ellátást, és inkább költeném az adóm egy felelősségteljes emberre, mint rád. pusztán ezért. de látom agyilag a társadalmi felelősségvállalásig nem jutottál el :S
2018. jan. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!