Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csinálnál ha nem számítana...

Mit csinálnál ha nem számítana a pénz mert soha nem fogy el?

Figyelt kérdés
Mivel töltenéd az életed miket próbálnál ki a világban?

2018. jan. 23. 18:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%

Megcsináltatnám a fogaimat.


Utazgatnék a párommal :)

2018. jan. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekkoromban sokat gondolkodtam azon, mi lenne, ha ötösöm lenne a lottón. Természetesen az úszómedencés, teniszpályás, edzőtermes, billiárdszobás, házi zenestúdióval felturbózott kétszintes rózsadombi villán keresztül minden marhaság eszembe jutott a terepjárón át a jachtig... Aztán rájöttem, hogy ezekre egyáltalán semmi szükségem. Nem tudnám fenntartani és állandóan a szélhámosoktól rettegnék, akik valamilyen ócska trükkel kiforgatnának a pénzemből... Lehet, hogy nem túl szimpatikus a hozzáállásom, de én bizony betenném az összes pénzemet a bankba, és havi 200-250 ezer forintot utaltatnék át magamnak, hogy soha életemben ne kelljen dolgoznom. Annyi elegendő lenne. Minden luxust és hivalkodást kerülnék, mert nem az én világom és tuti, hogy előbb-utóbb depresszióssá válnék... :)
2018. jan. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát csomó mindent,utazgatnék én is sokat az biztos,végre úgy érezném ráérek van időm mindenre :) Soha többé nem dolgoznék egy napot sem az biztos. Síelést probálnám,továbbá egy hajóutat,hőlégballonozást, jakuzzim lenne itthon,tartanék nagy ünnepségeket bulit, ingyen kaja pia a haveroknak :)És még biztos sok minden tudnék sorolni de ha pénz nem számítana ráérnék kigondolni mit is csináljak.
2018. jan. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
86%
Felvásárolnám az összes bankot, brókercéget és egyéb pénzintézetet a világon, majd minden ember tartozását elengedném.
2018. jan. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Ha soha nem fogyna el, akkor adnék mindenkinek, hogy legyen.


Vagy támogatnék ötleteket, szervezeteket, csoportokat. Például szeretem a vasúti, repüléstörténeti dolgokat, így adnék pénzt vasúti járművek felújítására, múzeumokra, fedett hangárakra, tárolókra ami ezekhez kell.


Saját életem meg sokkal extrábban nem élném. Élményekre mennék a mindennapi robotolás helyett. Például "bakancslistán" vannak az alábbiak:

- Kék túra, Kék kör végig gyaloglása. Csak az első több mint 1 hónap ha folyamatosan megy az ember.

- NASCAR verseny nézése élőben, ugyanez egy 24 órás Le Mans-i versennyel is.

- Csernobili erőmű és környékének megnézése.

- Transzszibériai vasúton végigutazni, oda vissza az is több hét.


Hivalkodás helyett inkább ilyen kis lakokat, "kabinokat" néznék magamnak: [link]

2018. jan. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
64%

Ugyanúgy dolgoznék/tanulnék valamit, mert enélkül céltalannak érezném az életem. Persze kisebb óraszámban, mint most.

Rengeteget utaznék, mivel nagyon szeretek. Kb havonta elutaznék valahová.

Végre nem nézném az árakat a boltban, azt venném, amire vágyok. Persze nem sokat, csak annyit, amennyire szükségem van.

Tanulnék festeni, berendeznék egy saját műtermet.

Vennék egy lakást Prágában, fontos, hogy emeleten legyen egy régi társasházban nagy ablakokkal, utánozhatatlan hangulata van.

Könyveket írnék és kiadatnám.

Nyelveket tanulnék, táncra, sportra járnék, és nem aggónék végre az anyagiakon.

2018. jan. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Otthagynám a munkát és az iskolát is a pcsába. Majd hazamennék és bepótolnám a sok alvást.

Utána a világot járnám. Extrém táncokat és harcművészeteket tanulnák.

2018. jan. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
70%

Rengeteg adományt adnék menhelyeknek, állatvédőknek, vagy egyenesen építettnék pár hasonló felépítésű menhelyet, mint a Londoni Battersea.

Ja, meg minden kóbor állatot vinnék ivartalaníttatni, ha meg valami szűk látókörű embert meg tudnék győzni erről, fizetném nekik a műtét költségét.

2018. jan. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
67%
Vennék egy csomó kocsit és egy rohadt nagy házat, majd befogadnek egy csomó kutyát
2018. jan. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
18%
Akkor minden nap finomat ennék. Dögölj meg Orbán.
2018. jan. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!