Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Elofordulhat, hogy senkim se...

Elofordulhat, hogy senkim se lesz?

Figyelt kérdés
Szep lany vagyok, es eleg gazdag csaladbol szarmazom. A szuleim nyilvan azt szeretnek, hogyha olyan fiuval lennek, akinek hasonlo az anyagi helyzete, mint a mienk. Viszont en azt tapasztalom, hogy az osszes fiu/ferfi aki hasonloan gazdag, ket kezzel szorja a penzt luxusprostikra meg mas nokre, es meg jo par evig nem akarnak elkotelezodni egy mellett. Nekem viszont szuksegem van arra, hogy emancipalt lehessek egy kapcsolatban, es ne csak egy legyek a millio baratno kozul
2018. jan. 24. 10:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor inkább jellem szerint válassz társat, ne az anyagiak szerint.
2018. jan. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%
Annyi pénzből vehetnél pár ékezetet...
2018. jan. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
71%
Most írhatnék olyanokat, hogy nemhogy a gyk-ról, de az egész internetről kitiltanának, úgyhogy csak annyit tanácsolnék, hogy fogadd meg az #1.-választ.
2018. jan. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha a szüleidre hallgatsz, előfordulhat, hogy egy rossz kapcsolatod lesz, elválsz, mert olyan társad lesz, aki két kézzel szórja a pénzt, a felesége mellett luxusprostikhoz jár. A jó családból való társ nem azt jelenti, hogy a másik család tele van pénzzel.
2018. jan. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Először nőj fel ahhoz, hogy önállóan döntesz.

Akkor talán leesik, hogy nem anyagi helyzet alapján keresünk társat, bár az is számít.

Az egyik ismerősöm egy gazdag pasi, 40-es, tele van pénzzel. Ha normális lenne már lehetne felesége meg pár gyereke, és akar is. Csak hát valami kattanása van és ahelyett, hogy korabeli nőkkel ismerkedne sms-eket meg emaileket küld részegen a kolléganőinek és dugásra invitál kb minden nőt valamilyen formában.

Én is jó anyagi körülmények között élő nő vagyok, önálló, de nekem nincs szükséges sem pénzes elmebetegre, sem csóró lelki társra.

2018. jan. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Néha úgy érzem, hogy... az életben választani kell. Bár nagy tapasztalatom nincs.


Szegény ember = szerelem, boldogság.


Gazdag ember = látszólagos szerelem, látszólagos boldogság.


Átlagos = 15 év után válás.


Mindenki döntse el maga.

2018. jan. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Te kit szeretnél? Ne azzal foglalkozz, hogy a szüleid mit szeretnének.

Egyébként sok normális, jó anyagi körülmények között élő férfi teljesen normálisan él és semmi köze a luxusprostikhoz.

Azért mert valaki nem milliárdos még élhet nagyon jó anyagi körülmények között.

Különben is, ha már neked van sok pénzed, az elég, nem? Nem kell még a párod pénze is :D

2018. jan. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Persze, előfordulhat. Nincs abban semmi rossz.
2018. jan. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
51%
Orokke tarto szerelem nem letezik,a nagy anyagi kulonbsegek idovel megmergezik a kapcsolatot.Szoval neked is azt ajanlom,hogy sajat szinteden keress part.
2018. jan. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
9%
Aranyásó majom.
2018. jan. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!