Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Pár hete félek attól, hogy a...

Pár hete félek attól, hogy a szüleim meghalnak, és nem tudok tőlük elköszönni. Ez miért van? Nem történt semmi különös, nem halt meg senkim, stb. Akkor mitől lehet?

Figyelt kérdés
2017. aug. 23. 21:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem álmodtál esetleg ilyesmit mostanában?
2017. aug. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem. Nem tudom, néha így rám tör ez az érzés
2017. aug. 23. 21:28
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is éreztem hasonlót és utólag kiderült, hogy mikor érezni kezdtem, anyu már nagyon beteg volt.. De persze veled biztos nem ez van. Valami nagy változás előtt állsz esetleg? Lehet hogy az okoz egy kis szorongást.

Beszélgess velük és legyél velük sokat.

2017. aug. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2017. aug. 23. 22:37
 5/5 anonim ***** válasza:
Néha előfordult már velem is, hogy rám jött ez az érzés. Szerintem azért, mert sokszor ha magamba nézek, úgy gondolom nem törődöm, foglalkozom eleget a szüleimmel. De mostanában már igyekszem odafigyelni rá, hogy minél többet beszélgessek velük.
2017. aug. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!