Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 2012-ben bocsajtottak el az...

2012-ben bocsajtottak el az egyetemtől, egy tantárgyamat leszámítva minden más tantárgyból sikeresen levizsgáztam, a szakdolgozatomat is megírtam. Ennyi idő utan elfogadjak a tantargyaimat? Valaki volt hasonlo helyzetben?

Figyelt kérdés
Kirúgás után újra felvételizni ?

#egyetem #államvizsga #tantárgy #kirugas az egyetemrol
2018. jan. 24. 21:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem erre itt senki nem fog tudni neked érdemben válaszolni, csak az iskola tanulmányi osztálya.
2018. jan. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igazad van, csak remenykedtem hatha valaki volt mar hasonlo helyzetben. :)
2018. jan. 24. 21:37
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor fogadják el, ha (azt hiszem) 90%-os egyezés van az általad tanult és a most tanított tárgyak között. Szóval ha nem vagy nem nagyon változott azóta a képzés, amire jártál, akkor nagy valószínűséggel elfogadják.
2018. jan. 25. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem fognak mindent elfogadni, mert általában előírás, hogy a tárgyak kb. 50%-át az adott egyetemen kell teljesíteni. De persze iskolánként ez is változhat, nézz utána. TO-n érdemes mielőbb egy látogatást tenni.
2018. jan. 25. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Leírom mit derítettem ki, hátha valaki hasznára válhat. Gyakorlatilag ha vissza felvételizek és felvesznek ( ez ugyanaz az egyetem ahova jártam ), letudom akkreditaltazni minden tantárgyamat, es csak azt az egyet kell megcsinálnom, ami nem sikerült. Így gyakorlatilag nem számít az sem, hogy 6 év után akarom ezt. :)
2018. jan. 25. 14:44
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
4-es voltam, örülök hogy összejön a dolog! Még annyit megkérdezhetek, hogy ez ugyanaz az egyetem?
2018. jan. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen ugyanaz. :) De mas egyetemen is mukodik ez, csak ha esetleg a szakosodas elter, ott azokat a tantargyakat mell ujra csinalni.
2018. jan. 25. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!