Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ti milyennek találjátok az IB...

Ti milyennek találjátok az IB tantárgyaimat?

Figyelt kérdés

Jövőre az IB Diplomát kezdem (International Baccalaureate). Ezeket a tantárgyakat választottam. Szerintetek jól választottam?


- English A (language and literature) SL

- German B HL

- Math SL

- History HL

- Chemistry HL

- Music SL


Ti milyen egyetemi szakra mennétek ilyen tantárgyakkal?



2017. ápr. 8. 10:37
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A kérdés az, hogy

- milyen az érdeklődési köröd

- mi a célod vele


Nekem első látásra kicsit furcsa, hogy a törit és a kémiát is emelt szinten választottad, mert nem igazán tudom, milyen területen tudnád ezt a két területet egyszerre hasznosítani. (Azon kívül angolból én biztos emeltre mentem volna, de ez szubjektív, látom, németből emeltet választottál.)

2017. ápr. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Csak te tudhatod, hogy jól választottál-e, mondjuk a Chemistry HL az brutális. Tudom, én végigszenvedtem. Szerintem csak akkor válaszd, ha nagyon érdekel a kémia, és/vagy azzal akarsz foglalkozni később, egyébként nem éri meg.
2017. máj. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!