Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az itteni emberekkel jól el...

Az itteni emberekkel jól el lehet beszélgetni?

Figyelt kérdés
Valamiből kifolyólag elkezdtetek priviben kommunikálni. Milyen az arány? (Jóra)

2018. jan. 28. 16:25
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Mit tapasztaltok legtöbbnek mi van a fejében?
2018. jan. 28. 16:27
 2/15 anonim ***** válasza:

Sokakkal tudtam már jól elbeszélgetni sőt van akivel már hónapok óta beszélgetek.


De azért van jó pár retardált is, akiknek a fejében nagyon nagy gondok vannak. :D

17/L

2018. jan. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Hát voltak már jó tapasztalataim meg rosszak is. Valahogy kicsit mintha társkereső lenne mert ha ír nekem valaki előbb utóbb olyan vízekre evezik. Én nagyon szeretek itt beszélgetni, ismerkedni idegenekkel
2018. jan. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Vannak esetek amikor igen,de volt egy alkalom amikor egy 27 éves férfi megpróbált felszedni. 18/F
2018. jan. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
18%
Nekem sikerült többekkel elbeszélgetnem. Volt, akivel randi is lett, volt, akivel kapcsolat lett.
2018. jan. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Mint mindenhol itt is vannak debilek de pl egy két ismerősöm barátom lett itt.

Alapvetően jó tapasztalataim vannak

2018. jan. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Nekem eddig csak jó tapasztalatom van, bár nem sok emberrel beszéltem.

Két emberrel folytattuk a beszélgetést facebookon, az egyik pár hónapig, a másik pedig kb 3 évig tartott. Mindkettő beszélgetés a közös hobbi alapján indult.


A többi csak egy-két napig volt, amíg megbeszéltük az adott kérdéssel kapcsolatos dolgokat.

2018. jan. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Én találtam itt egy tök normális nőt és jókat beszélgettünk, de töröltettem a profilom és elfelejtettem megírni neki előtte, hogy tud elérni emailben.

Gőzöm sincs hogy lehet itt megtalálni valakit, ötletek esetleg?

Ha kiírom a nicknevét az adminok biztos törlik a kérdést.

Kerestem már ott is ahol összefutottunk, abban a kategóriában, de nem találom.

2018. jan. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Sok lánnyal beszélgettem már, de őszintén volt pár nem normális is köztük. Alapjában véve régebben jobb volt az arány. 25F
2018. jan. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ha rám ír valaki annak normális hangnemben válaszolok, de egyébként távolságtartó vagyok. Komolyabb barátságot senkivel nem akarok itt kialakítani.
2018. jan. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!