Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van ismerősötök/rokonotok,...

Van ismerősötök/rokonotok, aki személyes tanúja volt a 2001. 09.11-es terror támadásnak?

Figyelt kérdés
Miről számolt be, milyen volt ezt megélni? Hallott vagy látott olyat szemtől szembe , ami bizonyítja, hogy az igazi merénylők nem feltétlen Osama emberei voltak? Ha esetleg nincsen ilyen ismerősötök, emlékeztek az első bejelentésre a magyar híradóba? Európát mennyire viselte meg a dolog? Estleg tudtok linkeket küldeni régi magyar cikkekkről, ami a cselekményről ír? Köszönöm!
2018. jan. 28. 20:51
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Elnézést! *Híradóban:)
2018. jan. 28. 20:52
 2/11 anonim ***** válasza:
Én emlékszek, tényeket néztük. Terrortamadásként jutott el ide...
2018. jan. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Az egy sunyi de sikeres próbálkozás volt, hogy a tömeget a képzeletbeli terroristák ellen hangolják, így az amerikaiak mindenféle kamu terroristák bujtatása miatt lebombázhatott és kizsákmányolhatott olajban gazdag országokat. Az egy acélszerkezetes épület volt (mármint a world trade center) nem dőlhetett volna össze egy ilyen kis bűzölgő tűztől, ráadásul teljesen úgy dőlt össze, mint egy irányított robbantással eltüntetett épület. Stb...szóval cirkusz az egész mégha nem is ezt kérdezted. Persze mindenkit megrázott, még én is féltem a terroristáktól itt egy magyar kis faluban, 6 évesen.
2018. jan. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
A tényekkel nagyjából tisztában vagyok.:D én 5 éves voltam, nem ugrik be mi volt...
2018. jan. 28. 21:07
 5/11 anonim ***** válasza:
76%
#3 ezt pont ugy irod, mintha ott lettél volna... ennyi erővel lehetett terrortámadás is...
2018. jan. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Az volt...:D ha az U.S.A követte el, akkor is.:D
2018. jan. 28. 21:13
 7/11 anonim ***** válasza:
Ja 5ös. te vagy az aki bármit bevesz és szépen le is nyeli. Egyem a szived. Ha lenne szemed látnád mi folyik a világban. Független szakértői vélemények szerint képtelenség hogy az a füstölgő tökéletlenül égő tűz így meggyengítette az acélszerkezetet, ráadásul látszottak összedőléskor a kis robbanások is, és robbantási szakértők is mondták, hogy ők se csinálhatták volna precízebben. Valamint a pentagonba csapódó gép se tudott volna így becsapódni valamint a maradványok között semmi nem erősítette meg, hogy az egy utasszálító volt. Akkor is voltak már pilóta nélküli repülők
2018. jan. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem itt meg pont hogy Te veszel be dolgokat, de tövig. 😁😁
2018. jan. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Összekeversz anyukáddal! Na mindegy nem követem már ezt a kérdést, durroghatsz itt egymagadban
2018. jan. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat! :D
2018. jan. 28. 21:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!