Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Renault Trafic 9 személyes...

Evetke2166 kérdése:

Renault Trafic 9 személyes kocsival megyünk egy társasággal a Velencei-tóhoz Pestről, és utána vissza. Kérdés, hogy kb mennyivel kell beszállni az üzemanyagba? 9 emberre oszlik el az ár.

Figyelt kérdés
Renault Trafic, dízel

2017. jún. 21. 13:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Az kb olyan 10-12 litert eszik, a Velencei tó kb 50km, tehát kb 100km-re fejenként 433.33333Ft-ot kell fizetned.

Nem egy kissé sz.evő a tulaj?

2017. jún. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Gondolod, hogy az? Hát végül is ez céges kocsi, el kell neki számolni azt mondja.
2017. jún. 21. 14:12
 3/6 anonim ***** válasza:

Haza is kell onnan jönni. És azért nem mind1 hogy kilenc embert furikázok, nekik egy fillérbe se kerül nekem meg 5e FT. Akkor én is második alkalommal azt mondanám hogy menjünk vonattal.

500Ft fejenként meg nem sok. Vonat több, még diákkal is. Ha azt vesszük hogy háztól vagy legalább környékről visz a soför akkor meg pláne megéri. Már csak azért is hogy van hol tárolni a holmikat. És lehet még így is ráfizet a soför.

Nem hiszem hogy 2 gombóc fagyi ára az odajutásra nagyon megterhelő lenne fejenként. Osszák csak el a benzinpénzt.

2017. jún. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Persze, ez természetes hogy beszállok az üzemanyagba, csak én teljesen laikus vagyok, kb. tudom csak az üzemanyag árakat, meg hogy egy ilyen kocsi mennyit fogyaszt x kilométeren. köszi
2017. jún. 21. 15:00
 5/6 anonim ***** válasza:
Kérdező,te most attól félsz,hogy átvágnak? Ő vezeti,ő biztosítja az autót. Ha még ott a környékben is kocsikáztok,az plusz üzemanyag. 9 embernek súlya is van, az növeli a fogyasztást. Annyi,hogy a dízel kevesebbet eszik százon,nem 10-12 litert. De hogy ő biztosítja az autót,egészséges kereteken belül még egy picit többet is kérhet,mint a kicentizett egy személyre eső üzemanyag költség. Te lennél a sz@revő,ha ezt nem néznéd el neki.
2017. jún. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 10 deka farhát ***** válasza:
9 emberrel, klímával simán elfogyaszt 10-et.
2018. szept. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!