Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért utálnak az osztálytársai...

Miért utálnak az osztálytársaim, mert más vagyok? Aki volt ilyen helyzetben az elmondaná hogy mit tett?

Figyelt kérdés
Már egy ideje emo vagyok és mindenki néz engem az osztályban meg kiközösítenek! Van 3 rocker haverom de még néha ők is mondják, hogy hogy nézek ki! Az emberek félnek a fekete ruhában lévő emberektől, vagy ennek én lehetek az oka?

2018. jan. 31. 22:22
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem voltam ilyen helyzetben. Inkább csak beleképzelem magam a tiédbe.


Szerintem magával a stílussal nem lenne baj. De ha van egy hozzáillő befordult személyiséged is, akkor jogos a környezeted reakciója.

Tehát, ha van egy emos, rocker stílusod, de közben tök vidám vagy és nyitott az emberek felé, valamint bármiről lehet veled beszélgetni, akkor senkit nem fog zavarni a stílusod. (max a legszélsőségesebb embereket, de abból kevés van)

2018. jan. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt emos, cikizték is rendszeresen, de azért nem volt vészes. Meg pasija is volt, úgyhogy nem sajnálom. Amúgy maga választotta ezt a mondjuk úgy különc stílust.
2018. jan. 31. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én black metálos voltam, még az "internet kora" előtt. Gondold csak el. :D

Még csak közösségeket sem tudtam találni, külföldi újságokból értesülgettem.

Amúgy borzalmas volt, mondjuk én sokszor csak feketében jártam, meg voltak medáljaim, de az elég volt, hogy kiközösítsenek. Hát...én választottam.

Ma már sokkal többen járnak feketében, mert kényelmes megoldás és egyszerűen elegáns is tud lenni.


Na, de mesélj, hogyan nézel ki? Hajad is olyan?

2018. jan. 31. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
"Tehát, ha van egy emos, rocker stílusod, de közben tök vidám vagy és nyitott az emberek felé, valamint bármiről lehet veled beszélgetni, akkor senkit nem fog zavarni a stílusod." Ez szépen hangzik, de sajnos nem igaz.
2018. jan. 31. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Metionin ***** válasza:
100%

Mert gyerekek. Bármiért kiközösítik az embert, ami szerintük gáz vagy nem megszokott. A fekete ruha inkább az időseknél ad okot beszólogatásra, anno engem is csak az osztályfőnök nevezett varjúnak. Iskolás éveim alatt csúfoltak már a bőröm színével, a hajam színével, a szemem színével, amiatt hogy jól tanulok, amiatt hogy nem vagyok gazdag, amiatt hogy apám iszik, amiatt hogy szeretek olvasni, amiatt hogy nincs puma cipőm, szóval van olyan helyzet, amikor elég pusztán létezned és aki olyan, az kicikiz. A megoldás rá a leszarom tabletta.

A másik tippem, hogy igaz hogy az osztálytársakkal kell eltölteni a legtöbb időt egy nap de létezik más közösség is ahol találhatsz barátokat. Érdemes pl. a hobbid szerinti közösségben is szétnézned. Anno az osztályban hozzám is vagy 2 ember szólt de az énekkaros közösségben mindenkivel jóban voltam, meg a rajzfaktos csapat is kedvelt.

2018. febr. 1. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is emo vagyok és engem se szerettek. Mondjuk esetemben nem sokat számított, mert nem hatott meg...én se őket. Vagy elvagy egyedül mint én, vagy próbálkozol hozzád illő barátot, társat keresni.
2018. febr. 1. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
35%

>emo

Pfff, hahahahaha

Időutaztam és 2003 van?

2018. febr. 1. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
A hajam is olyan meg a zenémet is leszólják
2018. febr. 1. 09:15
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítőkész válaszokat
2018. febr. 1. 09:18
 10/10 Eppaz02 ***** válasza:
17 vagyok már 2 éve ebben a stílusban vagyok, hogy őszinte legyek engem is piszkáltak miatta annó, de nem érdekelt.... Nem volt olyan durva piszkálódás, amikor észrevették hogy b@$zok rá akkor abbahagyták. Azt javaslom keress 1-2 hozzád hasonló embert akivel átvészelheted a sulit mi mindig külön vonulunk a többiekkel így esély sincs arra, hogy beszóljanak.
2018. febr. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!