Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 23 évesen már be kellett...

23 évesen már be kellett volna nőnie a fejlágyamnak? Én mindig anyu jó kisfia voltam nincs semmi tapasztalatom, hazajártam suliból azt gépeztem, csajom sem volt soha

Figyelt kérdés

2018. febr. 1. 23:43
 1/5 anonim ***** válasza:
46%
Igen, be kellett volna. Már rég külön kellene élned. Az igazi élet a gép világán kívül vár
2018. febr. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Még nem feltétlenül kéne külön élnek, ez butaság.

Kezd el eljárni,van olyan társaság akikkel tudnál programokat szervezni?

2018. febr. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%
A külön élés pedig jó. Meg kell tanulni leválni a szülőről, 18 éves kora után nem köteles eltartani, csak mert a gyerek nem akar dolgozni, és csak a gép érdekli. Minél hamarabb elkezd valaki önállósodni, annál talpraesettebb lesz idősebb korában. Ezt a értékelik a nők is (nem az aranyásók, a normálisak).
2018. febr. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, csak 19 évesen. Szerintem semmi baj nincs ezzel, csak járj el ide-oda, esetleg dolgozni. Lehet még el bírnak tartani jó pár évig, de aztán magadra vagy utalva.

Ismerek egy csávót, 30 pár éves, és anyuka kisfia. Jó kivan gyúrva, és mást nem is csinál. Hobbiból testépítő, néha-néha eljár dolgozni, de a szülei tartják el. Ha az anyja megy mondjuk a piacra, a kisfia elkíséri, ha anyuka a templomba megy, kisfia elkíséri.

2018. febr. 2. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Oh ugyan...nyugi, nem késtél el, én 24 vagyok. Azóta változott valamit a helyzeted?
2020. szept. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!