Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Volt már, hogy egy felettetek...

Volt már, hogy egy felettetek álló ember lecs3sz3tt és rosszul éreztétek magatokat? Mit csináljak, hogy jobban legyek? S O S

Figyelt kérdés

Sulival kapcsolatban, igazolást kelett volna kérnem, de valamit rosszul irtam és nem is szóltam annak akinek kellett volna, ezért egy igazgatótól kaptam egy leszidást.



Azóta nagyon rosszul vagyok és arra gondolok, hogy milyen szerencsétlen és hülye vagyok, esetlen és buta...

Még sirtam is. Tanulnom kellene keményen de mind ezen jár a fejem.


Mit csináljak, hogy jobbaj legyek?20L


2018. febr. 2. 09:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Huh:D

Nem kotozkodni szeretnek de basszus...20 evesen megtanulhatnal rendesen fogalmazni mert ezt en valahogy nem ertem :/

2018. febr. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem fordult még elő, hogy egy "felettem álló" lecs**szett volna, mert nincs olyan, aki "felettem állna". Egy ilyen hasonló tanár - diák "vitában" ne azért legyen igaza a tanárnak, mert ő a tanár. Ha egy pedagógusnak nem rendelkezik intelligens érvekkel egy téma kapcsán, csak a "tanár kártyát" tudja kijátszani, az pedagógiai és példamutatási szempontból már régen rossz...


Abban az esetben, ha leszid valaki - és jogtalanul, akkor mondd el neki, hogy mi történt valójában. Hozd fel neki az érveidet, ezáltal betekintést tud nyerni a dolgok mögé, és a valós képet ismerve már nem biztos, hogy annyira haragudna, sőt... Igazából ez nem túl bonyolult.

2018. febr. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Bocsánat csak nagyon rossz állapotomban irtam.


Összetömöritve próbáltam megfogalmazni mi is volt a háttere az egésznek, de nem lényeges.


Részben hibás voltam én is, de ahhoz képest szerintem durva fogadtatást kaptam és nagyon kellemetlenül érintett. Ezeken a negativ érzéseken szeretnék valahogy túljutni, hogy ne folyton azon járjon a fejem, hogy mennyire buta voltam és hogy leszidtak. Nem szeretném ennyire szivre venni a dolgot, ehhez kérnék tanácsokat:/

2018. febr. 2. 09:59
 4/8 anonim ***** válasza:
Indokolatlanul volt durva veled, valószínűleg rossz passzban volt a diri (vagy egy komplett idióta). Ne szívd mellre, próbálj túllendülni rajta.
2018. febr. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Engedd el, nyugodj le és tanulj. Naponta lesz ilyen az életben, valahogy egy kis immunitást kell szerezni, ezt mondta és kész. Majd később rájössz, hogy ebből is tanultál, és azért nem csak rossz ez.

Nézd és hallgasd ezt végig, nagyon szép és pihentető, utána ülj neki a tanulásnak

https://www.youtube.com/watch?v=dtLHiou7anE

2018. febr. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Úristen, tényleg nagyon rosszul irtam a kérdést, látszik, hogy tele van már a fejem és nem tudok koncentrálni normálisan.


Annyiban voltam hibás, hogy rosszul töltöttem ki valamit és nem adott rá pecsétet, ráadásul durva volt és leszidott.

2018. febr. 2. 10:03
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!


Mindig mindent próbálok jól csinálni és helyesen, hogy meglegyenek elégedve. Ezért is ütött ennyire sziven, hogy tévedtem és letoltak miatta.

2018. febr. 2. 10:04
 8/8 anonim ***** válasza:
Engem is toltak már le, igazgató, a titkárságon valami sz*r ügyért, amit egyébként szépen is meg lehetett volna mondani, tanárok, munkatársak, mert ténylegesen figyelmetlen voltam. Ha a semmiért csesztek le, nem vettem fel. Ha én is hibás voltam, akkor bocsánatot kértem. De soha nem esett semmi annyira rosszul, hogy ennyire összetörjek miatta. Nyugi, nem te vagy az egyedüli, akit lecsesznek, mert épp nem csinált jól valamit. Ha igaza volt az illetőnek, bocsánatot kérsz, és igyekszel javítani rajta, illetve figyelmesebb lenni a jövőben.
2018. febr. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!