Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tényleg ennyire rossz ember...

Tényleg ennyire rossz ember lennék?

Figyelt kérdés
Kezdeném ott, a szüleim nem akartak, hamar elváltak, az anyámhoz kerültem, ő lepasszolt az anyjának aki a nagymamám,ő nevelt attól függetlenül anyám kerestt mindig mindig rosszat akar nekem akárhova megyünk megaláz ,leéget ,kellemetlen szituba kever , a családi dolgokból teljes mértékbe kizárnak, nem tudom miért ellen fordítanak mindenkit ugy jön ki mindig hogy én vagyok a szarba már teljesen tanácstalan vagyok :( igaz már elköltöztem de még igyis sokszor szituba tesznek,egy ami nagyon zavar egy fontos embernek az életembe az anyjával is összeugrasztottak...és most neki hisz anyósom...:( nem tudom hogy csinálják és miért vàlaszt soha nem kaptam!
2018. jan. 29. 19:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen fura emberek, minden ok nélkül utálják a gyereküket. Amint teheted szakíts meg velük minden kapcsolatot, nem kell hogy csak idegesítsenek.
2018. jan. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!