Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A tinik miért szoknak rá a...

A tinik miért szoknak rá a dohányzásra? Van aki bánatában, van aki menőzésből?

Figyelt kérdés

2018. febr. 4. 21:19
 1/10 anonim ***** válasza:
26%
Te nem cigizel?
2018. febr. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem.
2018. febr. 4. 21:21
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
Tömegnyomás. Mert az a menő, aki cigizik. Ha te nem cigizel, akkor már kevésbé vagy menő.:( Így jártál...
2018. febr. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
69%
azhiszikmenők pedig nem
2018. febr. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%
Társasági életet fokozó, hamis illúzió. Pont ugyanazért amiért felnőttek alkoholt isznak, ha együtt szórakoznak... pszichés hatás
2018. febr. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
csordaszellem. meg mert menő. általában a menő arcok cigiznek, nem a szürke kisegerek.
2018. febr. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Megfelelni akarásból, a kitaszítottságtól való félelemből, és mert manipulálhatók.
2018. febr. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én kíváncsiságból szívtam el az első szálam, egyedül, az erdőben, hogy meg ne lásson valaki, és tetszett. Egy-két évig úgy dohányoztam, hogy a családom, a barátaim előtt is titkoltam, persze örökké nem lehetett titkolni.
2018. febr. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem mondom, hogy rászoktam tini koromban, de azért elég sokat cigiztem, és főleg azért, mert így jobban a közösség tagjának éreztem magam. Nem utáltak akkor sem, ha nem cigiztem, egyszerűen csak jó muri volt a suliban órák után kiszökni cigizni, és hülyéskedni, és valahogy összekovácsolt minket a barátaimmal a tudat, hogy valami tilosat csinálunk (pláne úgy, hogy amúgy meg mind viszonylag jó tanulók voltunk, és nem voltak balhéink sem).

Nem mondom, hogy nem volt hihetetlenül nagy (és drága) hülyeség pont ezzel elütni az időt, de tapasztalataim szerint nem csak félelemből és bánatból lehet rászokni a cigire, hanem az ellenkezője miatt is.

2018. febr. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Azt hiszik, hogy így menők lesznek.

Nálunk a háromnegyed èvfolyam cigizik, ès mèg csak nyolcadikos vagyok!

Az a baj, hogy az számít menőnek, aki cigizik.

2018. febr. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!