Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi van abban, ha valakinek...

Mi van abban, ha valakinek kint van a válla?

Figyelt kérdés
Miért kell egy vállat takarni? Még ha valaki melle lenne kint, na de a válla?

2018. febr. 5. 22:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
gyömösz-gyömösz
2018. febr. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
42%

Ha télen valakit meglátnék az utcán így, kb ugyanúgy idiótának nézném, mint akik -10 fokban is pcsagatyában mászkálnak meg kint van a derekuk. Tudné kéne hogy hány fok van, meg hogy ha megfázik az izület, idősebb korukra olyan problémáik lehetnek belőle, hogy el se tudják képzelni.

De nyáron szerintem teljesen normális, hogy nyitottabb ruhában van az ember. Aki olyankor fennakad ezen, az bármi másba is bele kötne, az ilyennek nem lehet megfelelni. Nem kell velük foglalkozni

2018. febr. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
81%
Vannak olyan női felsők, ahol ki van vágva a vállnál. Nem értem a kérdést, a váll nem tabu.
2018. febr. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Régebben a sulival mentünk megnézni egy gyógyfürdőt és az egyik tanárnő szólt nekem, hogy vegyek fel valamit, mert kint van a vállam és hogy így nem megyek sehova. Nyár volt, június és azt akarta, hogy vegyem fel a hosszú ujjúm.. Nyilván nem vettem fel, mert nagyon meleg volt. Mostanában is hallottam ezt, hogy “kint van a válla és így ment ide-oda.” Nem értem, miért baj az, ha kint van a váll.. Ez nem olyan, mint a mell, hogy jaj mutogatja magát.
2018. febr. 5. 23:38
 5/13 anonim ***** válasza:
19%
pár verzió van, vagy félt téged a reumától idősebb korodra, megfázástól, vagy már neki ez is "mutogatásnak" számít, idősebb, meg csúnyább nők ugranak ilyesmire, ha egy szép lány lazábban öltözködik.
2018. febr. 6. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
5%
Templomokba például nem mehetsz be fedetlen vállal, és nem azárt, mert a templomban hideg van, hanem, mert illetlenségnek számít. Nem lehet, hogy a tanárod kissé maradi volt?
2018. febr. 6. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
29%

Nyilván egy templomba nem lehet lengeruhában bemenni, de ha csak iskolába stb mész akkor nincs semmi benne.

Engem speciel izgat is.

F26

2018. febr. 6. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
30%
Hivatali illetve ehhez hasonló helyekre valóban nem"illik" úgy menni, hogy nem takart a vállad. Pl bank vagy posta, hivatalok. Bár utóbbi esetében a dolgozók néha lazában öltöznek, ha rugalmasabb a főnök kicsit. Ott dolgozók nem vehetnek fel ujjatlan blúzt nyáron sem, csak rövidújju. De egy gyógyfürdő esetében ez hülyeség, tanárod kissé leragadt nagyon.
2018. febr. 6. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
#4: Szerintem, a tanárnőd, kicsit túlzásba esett.
2018. febr. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Csupán megkérdezem, mert én írtam a templomosat, hogy miért is lettem lepontozva? Ez így van, próbálj csak bemenni mondjuk egy bazilikába lenge öltözetben!
2018. febr. 7. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!