Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kérhetem hogy XY engem ne...

Kérhetem hogy XY engem ne tegezzen?

Figyelt kérdés
Ha egy tőlem idősebb ember engem letegez és ha engem ez zavar,akkor kérhetem hogy maradjunk a magâzódásnál? Az illető 50 év köruli ,én pedig 28.Az illenmtan ezt megengedi? Nem szâmit ha az illető megsértődik rám.

2018. febr. 7. 23:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor meg mi tart vissza? Szarni bele az illemtanba.
2018. febr. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Fogalmam sincs, hogy az illemtan megengedi- e, de ha zavar a tegezése, szerintem minden további nélkül közöld vele.
2018. febr. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
84%
Ha nem érdekel az illető reakciója akkor mit számít az illemtan? És mit számít az, hogy tegez-e vagy sem? Én is pont leszarnám.
2018. febr. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Mi a helyzet akkor ha az illető a feletesem a munkahyemen?Az illemtani resze azert fontos,mert ha ez letezik akkor be kell hogy tartsa velem szemben!
2018. febr. 7. 23:39
 5/10 anonim ***** válasza:
96%
Nem kell betartsa, ez nem torveny vagu szabaly amit majd a rendorseg betartat meg birsagol erte... Ha ennyire kis onerzetes vagy, merj kiallni es szolni, hogy ne tegezzen, csak aztan ne csodalkozz a kovetkezmenyeken. Ha mindenkit tegeznek nalatok oda-vissza, de te ezt nem birod, keress masik helyet (vagy inkabb probalj felnottkent viseljedni...), mert hamar kiutalnak a tobbiek.
2018. febr. 7. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
*vagy
2018. febr. 7. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Te nem tegezed őt?
2018. febr. 8. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Az nem opció, hogy visszategezed?
2018. febr. 8. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
94%
36évesen eszembe nem jutna hogy valaki magázzon.Főnökömmel nemhogy tegeződünk,de vagyunk olyan viszonyban,hogy simán beszólok neki pl. hogy te nem vagy normális :)
2018. febr. 8. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
60%
Nem kérheted. Ő egy másik ember, szabad akarattal bír, és úgy szólít meg embereket, ahogy azt ő akarja. Ha ez téged zavar, az a te problémád. Senkinek nem szabhatod meg, hogy hogy beszéljen.
2018. febr. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!