Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagyon gyanúsan viselkedik a...

Nagyon gyanúsan viselkedik a barátom, van egy olyan érzésem, hogy már nem szeret igazán, vagy megcsal. Valaki adna tanácsot, hogy hogy derítsem ki ezt? (Többi lent) 14/L (normális válaszokat, ha kérhetem)

Figyelt kérdés
Több mint 3 hónapja együtt vagyok a barátommal, én 14 ő 15. De van egy olyan érzésem, hogy nem szeret. Úgy értem, hogy az elején nagyon aranyos volt, csókolóztunk minden szép volt. De a napokban már nem is keresi a társaságomat, még annyi sem telik tőle, hogy rám írjon pl. facebook-on vagy skype-on. Nekem az is gyanús hogy általában az utcán látom idősebb lányokkal (mert a szomszéd faluban lakom, és gyakran járok arra ahol lakik). Röhögcsélnek, elvannak, és a lányok már majdnem, hogy az ölében ülnek. És ezt szinte mindig látom amikor arra járok. És ami a legrosszabb, a volt barátnője is a nyakába liheg. Bár nem tudom, hogy ez mennyire van rossz hatással a kapcsolatunkra, de akkor is nekem valami nem stimmel. Válaszaitokat előre is köszönöm.

2015. ápr. 21. 19:12
 1/4 anonim válasza:
24%
Üsd le xd mond meg neki az a **** vagy én 😜
2015. ápr. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy megunt, 14 évesen mégis mi komolyat vársz?
2015. ápr. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Attól még nem kell lebaszni mert én is 14 vagyok és van barátom boldogok vagyunk.... Kell több? XD
2015. ápr. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Melody72 válasza:
Kérdezd meg tőle , és mondd meg neki h oszinten valaszoljon
2015. ápr. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!