Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy napra elküldhet a doki...

Egy napra elküldhet a doki iskolába?

Figyelt kérdés
Eddig végig beteg voltam de így ma reggelre szinte semmi bajom, de ettől függetlenül nem látom értelmét hogy pénteken bemenjek suliba, sőt, még a tanárok is hülyének néznének szerintem mert minek jövök be egy napra xD
2018. febr. 8. 06:38
 1/6 A kérdező kommentje:
Jaj azt elfelejtettem hozzátenni hogy a szememmel volt probléma, és már nincs feldagadva meg alig piros.
2018. febr. 8. 06:41
 2/6 anonim ***** válasza:
Persze, hogy el! Én annó minden igazolásoba belejavítottam. Így 3-4 napot is behúztam a kamubetegségemre + ban. Amikor rákérdeztek, hogy miért van belejavítva mindig azt mondtam, hogy nem tudom épp öltözködtem akkor. Ennyi
2018. febr. 8. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Na én nem mernék belejavítani.
2018. febr. 8. 07:22
 4/6 anonim ***** válasza:
Elküldhet és egyik tanár sem fog hülyének nézni.
2018. febr. 8. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egyáltalán idén már tök fölösleges suliba menned.

Mindekarraakisidőre.

2018. febr. 8. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az én dokim mindig nyitott végű igazolást adott, és mondta, hogy majd írjuk be a végét ha már jól vagyok :) szóval biztos nem mentem egy napra suliba :D

De ha bemész egy napra, utána egyből hétvége :D nem olyan rossz

2018. febr. 8. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!