Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Családi pótlékokat illeto...

Családi pótlékokat illeto kérvenyben segít valaki?

Figyelt kérdés

Jó estét kívánok,

szlovákiai magyar család vagyunk, és egy segítséget szeretnénk kérni egy dologban.

A férjem 6 hónapig dolgozott Magyarországon, egy nemzetkozi cégnél Miskolcon. Nem koltoztunk át, férjem minden nap utazott munkába. Egy kozvetíto cégen keresztul kapta az állást.

Szlovákiában igényeltuk a családi pótlékokat, és most a szlovák hivatalban kovetelnek rajtunk egy igazolást, hogy nem igényeltunk, és kaptunk családi pótlékokat Magyarországon.

A gondom itt kezdodik, mivel fogalmam nincs, milyen hivatalba, és hogyan írjuk meg a kérvényt, ebben a dologban.

Esetlek segítene nekem valaki megfogalmazni a kérvényt?

Nagyon koszonom a segítségek



2018. febr. 8. 20:13
 1/2 anonim válasza:
Szerintem érdemes lenne telefonon felhívni őket. Meg kell keresni, hogy az a vároa, ahol a férje dolgozott melyik kormányhivatal hatáskörébe tartozik és náuk kellene érdeklődni ezügyben szerintem. Hátha válaszol valaki, aki jobban ért hozzá, mint én.
2018. febr. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"Borsod-Abaúj-Zemplén Megye, Miskolc


Családtámogatás ügyfélszolgálat elérhetősége (cím, e-mail cím, telefonszám):

3525 Miskolc, Palóczy u. 5.

cstam.bor@kh.allamkincstar.gov.hu

Tel:46/513-000 46/533-900


Nyitva tartási idő:

hétfő-kedd 8:00-14:30

szerda:8:00-16:00

csütörtök-péntek: 8.00-12.00"


[link]


Első körben hívd fel őket, és mondd el a problémát. Biztosan tudnak segíteni, legalább elmondani, hogy pontosan hova fordulhattok, ha nem az ő hatáskörük az ügy.

2018. febr. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!