Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért kéne olyanon segítenem...

Miért kéne olyanon segítenem aki még köszönni se tud?

Figyelt kérdés
26 vagyok. A héten egy volt osztálytársam jött el hozzám,hogy segítsek neki bejutni arra a helyre ahol dolgozok. Mondtam neki, hogy nem tudok segíteni neki, mert nem azon a részen vagyok akikkel "kéne beszélnem". Nos ez az illető a gimiben szinte csak csesztetni tudott, le is bukott tőlünk, ő volt a nagy menő gyerek. Nem vagyok olyan, hogy bosszúból ne segítsek, de azok után nem tartozok neki semmivel, csak hogy neki ne kelljen beülni 10 percre beszélgetni. És persze én vagyok a szemét sz.r bosszúálló alak.
2018. febr. 9. 15:58
 1/2 A kérdező kommentje:
Persze elkerültünk máshova, ha hazajárok akkor látom, de csesz köszönni. Ő érettségi után még focizgatott, néha elment dolgozni,szülei segítik ki. Lusta is volt mindig, beképzelt a semmire.
2018. febr. 9. 16:41
 2/2 anonim ***** válasza:
Jól van, nyugi, ne húzd fel magad. Nem kell neki segíteni, és bosszankodni se kell ezen. Igyál egy sört, aztán nézz meg egy jó filmet.:)
2018. febr. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!