Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem gyanús, hogy aki hisz a...

Nem gyanús, hogy aki hisz a reinkarnációban mind királynő, nemes ember volt előző életükben az elmondásuk szerint?

Figyelt kérdés
Annyira abszurd.

2018. febr. 9. 17:54
 1/10 Gál Zoé ***** válasza:
61%
Logikus, hogy egy ilyen életre könnyebb visszaemlékezni, mint egy Átlag János életre.
2018. febr. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezen már én is mosolyogtam. " Visszavittek az előző életeimbe, és én voltam Sába királynője, később meg Jeanne d'Arc." :) Szajha, naplopó, koldus, nincstelen paraszt még senki se volt.:)
2018. febr. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
hm, én voltam sima noname szerzetes, de nem látom a jelenben annak jelentőségét, hogy ki mi volt, mert a hangsúlynak nem a múlton kell lennie, hanem a jelenen.
2018. febr. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Én hiszek benne, de halvány fogalmam sincs, mi voltam. Kétlem, hogy nagy ember, de ez nem gond, szeretem a nyugodt életet.


Ami könyvet olvastam előző életekről, abban mindenki szimpla ember volt, gyakran kegyetlen életekkel.

2018. febr. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
4-es mi a könyv címe?
2018. febr. 9. 18:14
 6/10 anonim ***** válasza:
73%
Engem pl maglyan egettek el boszorkanysagert, mert voros hajam volt. Meg vagyok rola gyozodve, mert egy visszatero almom, es annyira valosagos, es erzem a fajdalmat, rettenetesen felkavar mindig. Illetve van egy masik, amikor leszurtak. Annak is erzem almomban minden reszletet, ahogy belemhasit a fajdalom es osszeesek, es hideg a padlo, folyik a meleg ver... nagyon durva. Kisgyerek korom ota almodom ezeket rendszeresen. Hiszem, hogy az elozo eleteimbol vannak ezek a "kepek".
2018. febr. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Te beszéltél mindegyikkel?:D Vagy csak olvastál valamit, vagy sztereotípia?:)
2018. febr. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
80%

Egyik életemben Guru voltam, kevés tanítványom volt. Tudod mi az a kundalini? Nos, én mindig jót akartam a tanítványaimnak, ezért sosem tápláltam az egojukat, mint a többi "guru".

Egyszer történt az egyik tanítvánnyal (értsd:kereső)

- Érzem emelkedik a Kundalini.

- Nagyon rosszul festesz. Menj orvoshoz, lázas vagy.

- Te nem vagy igazi Guru.


Otthagyott. Egyébként azt kellett volna mondanom - Nagyszerű teljesítmény. Büszke vagyok rád. /Marad volna, nem megy el/

2018. febr. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
4. voltam, sajnos nem emlékszem a könyv címére. De elég nyomasztó volt sok ember halála, más meg sem maradt, régen volt.
2018. febr. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem mindd... hallottam én már cifrábbakat is... hóhér, vagy gyilkos. Esetleg tolvaj, és társai. Nem csak királykisasszonyok képzelik ezt.
2018. máj. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!