Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan kezelitek a helyzetet,...

Hogyan kezelitek a helyzetet, amikor gyanús alakok bukkannak fel a környéken?

Figyelt kérdés
2017. márc. 16. 00:13
 1/8 anonim ***** válasza:
A leghelyesebb azonnal rendőrt hívni, aztán igazolja magát.
2017. márc. 16. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
elbújok egy bokorba, és onnan figyelek.
2017. márc. 16. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
57%
Azonnal jelenteni a gyanús alak-ügyi minisztériumban. Közvetlenül a hülye járások minisztériuma mellett van a bejárata.
2017. márc. 16. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
190magas 30 éves 100kg 2ajtós szekrény testalkat, hosszú szakáll, borotvált fejbőr, piros fehéz zöld trikolor mintás fekete kapucnis és vagy cipzáras pulóver, fekete katonai gyakorló nadrág betürt szárral a 14 soros acélbetétesbe aminek fehér cipőfűzője van... ez az általános megjelenésem, sajnos általában én vagyok a gyanús alak mindenki szemében..
2017. márc. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%
Megyek hívom a rendőrt. Már itt is felbukkant a gyanús alak a 4. válaszoló személyében.
2017. márc. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


09:52

Számomra nem lennél gyanús. Ha tehetném, én is megnöveszteném hosszúra a szakállam, csak én kora középkori, harci öltözetet viselnék.

2017. márc. 16. 10:28
 7/8 anonim ***** válasza:
Bezárom az ajtót.
2017. márc. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tegnap fakabátok nem engedtek be az utcába ahol lakom... mert nem hitték el, hogy nem rendbontani szeretnék a fideszesek közt... én meg csak fáradtan mentem volna haza melóból, pont leszartam, hogy március 15 van... nekem az pont olyan munkanap, mint a többi...
2017. márc. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!