Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire etikus blogot írni...

Mennyire etikus blogot írni álnéven egy titkos viszonyról, amiről az illető nem tud?

Figyelt kérdés
Csak a mindennapjaim lennének benne,de erről is írnék,meg a munkahelyemről.Persze valahogy úgy hogy más nevekkel,stb,csak nem tudom mennyi az esély arra hogy valaki felismeri a témát.. ezért van bennem némi kétség,de talán meg lehet ezt úgy írni hogy senki ne ismerje fel magát benne,nem ?
2018. febr. 11. 11:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Én amondó vagyok, hogy a saját életedről írj nyugodtan, de másokét hagyd ki ebből. Vagy ha mindenképp foglalkozni akarsz velük, akkor azt tedd józan ésszel, értsd: hozz ki valami pozitívumot a hibáikból. Mondd el, miért nem jó az, amit csinálnak, hogyan kerülhetik el ezt az emberek, hogyan javíthatnak rajta. Tehát általánosan beszélj ezekről a problémákról. Nem másért, de neked sem esne jól, ha valaki rólad írogatna mindenfélét, amit egyszer csak véletlenül megkapsz, és elolvasol. Ha mindezt nem tudod megtenni, akkor bele se kezdj, mert aljas dolog másnak az életét kiteregetni.
2018. febr. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem másról akarok írni,hanem magamról,nekem van egy viszonyom,csak ő nem tudna erről hogy írok erről.Főleg azért akarom ,mert sok minden idegesít ezzel kapcsolatban,amit nagyon nem mondhatok el senkinek.Aztán egyszer jó lesz visszaolvasni,mekkora balfék voltam :)
2018. febr. 11. 12:39
 3/3 anonim válasza:
Akkor írd meg, mentsd el. Miért kell ezt blogolni?
2020. júl. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!