Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek van értelme...

Szerintetek van értelme egyedül bemenni Pestre?

Figyelt kérdés

Csavarogni lenne kedvem egyet, de nem igazán van társaság aki szívesen eljönne velem... a barátaim sajnos megfogyatkoztak mostanában...

Arra gondoltam, hogy beülnék egy kávézóba és írnék, mert ez a hobbim... igazából itt is írhatnék, csak gondoltam jópofa lenne, de attól félnék, hogy unatkoznék egyedül, nem érezném jól magam és úgy pedig nincs értelme beutaznom csak emiatt...kb 3 órát tesz ki az utazás oda és vissza összesen.

18/L



2018. febr. 13. 20:21
1 2
 1/11 Gál Zoé ***** válasza:
26%
Nincs.
2018. febr. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
26%
Pesten unatkozni? Ahhoz tehetség kell. :))
2018. febr. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
36%
Én bemennék. Épp rám férne most egy kis egyedüllét.
2018. febr. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%
Nem sok értelme van, talán ha jó idő lenne és egyszer, azt talán. De ezért 3 órát utazni...csak úgy...értelmetlen.
2018. febr. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
50%

Ha nincs jobb dolgod és nem zavar az odajutás/kávé ára, akkor miért ne? Legalább elütsz vele egy napot.

Ha közben jól éreznéd magad egyedül is, akkor van értelme, ha unatkoznál, akkor nincs, ezt neked kell tudnod. :)


Egyébként meg valahogy úgy sejtem, itt tucatjával lesznek "barátkozó" fiúk akik szívesen elkísérnek téged bárhova és elszórakoztatnak...

2018. febr. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Gál Zoé ***** válasza:
10%
Már bocs, hogy megkérdem, de Forintban mennyiben fájna neked ez a kis kiruccanás? MÁK kártyád van vagy dolgozik egy családtagod a MÁV-nál hogy ilyen könnyen veszed?
2018. febr. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát ha csak írni akarsz egy kávézóban ahhoz nincs értelme. Ha szeretnél várost nézni, mert még nem láttál mindent ami esetleg érdekel, vagy kiállításra menni, egyéb olyan dolgot csinálni amit csak itt lehet akkor meg van értelme jönni egyedül is és nem fogsz unatkozni.
2018. febr. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
68%

Miért ne? Másfél óra oda, másfél vissza nem rengeteg idő.


De ha gondolod én szívesen körbejárom veled a várost, vagy beülök veled valahova enni/inni. Nagyon szeretem Budapestet úgy is hogy itt élek... Én 22/F vagyok, de tényleg nem "hátsó szándék" vezérel...

2018. febr. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
52%
Gyere, várunk szeretettel :P
2018. febr. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Van! egy kirándulás, kikapcsolódás (már bébiszittered is akadt:) Én pesti vagyok, de csinálok ilyen egynapos kirándulást egyedül - vonattal voltam Tatán, a tó körül, a várban, kávéztam, sokat rajzoltam,akvarelleztem (mert én meg azt szoktam) 1 nap nyaralás volt.
2018. febr. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!